Kalithea/Koskinou

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Koskinou, dovolená stranou od rušných letovisek

Kousek od východních břehů řeckého ostrova Rhodos se krčí tradiční víska Koskinou. Najdete v ní pravoslavný kostelík, fotbalové hřiště a několik set obyvatel věnujících se převážně zemědělství. A také službám v oblasti cestovního ruchu. To podstatné se totiž děje dole pod vesnicí, na pobřeží Středozemního moře, kde v posledních letech vyrostlo několik komfortních ubytovacích zařízení navazujících na letovisko Kalithea.

Pláže v Koskinou jsou rozmanité

Okolí Koskinou láká všechny milovníky klidné, pohodové dovolené. Přestože hotelů tady stojí docela dost, pořád ještě zůstalo hodně prostoru na olivové háje a ovocné sady, mezi nimiž si můžete udělat pěknou procházku. Nejedná se zkrátka o typické rekreační středisko plné rušných ulic a davů turistů. Pokud si do takového přeci jen chcete na chvíli odskočit, pár kilometrů jižně se rozkládá rhodský rekreační kolos Faliraki.

Písečné pláže u Koskinou tu a tam rozděluje skalnatá zátočina, v níž si můžete užít trochu klidu a romantiky. Naprostá většina pláží je tady čistá, s mírným klesáním do vody a vhodná pro děti či seniory. Části pobřeží u hotelů zdobí slunečníky s lehátky. Z vodních sportů se těší oblíbě potápění.

Další rekreační střediska poblíž Koskinou

Nenápadná krása Koskinou

Koskinou.jpg

Oblastí projíždějící autobus zajišťuje spojení s Faliraki i metropolí Rhodos. To jsou zároveň dvě nejbližší místa, kam se musíte vypravit, pokud budete chtít něco koupit nebo se najíst v tradiční taverně. V opačném případě jste odkázáni na služby hotelu. Toužíte-li lépe poznat historii, kulturu a přírodu Rhodu, určitě se jeďte podívat na:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Kalithea/Koskinou

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím