Ixia

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Ixia, dovolená s vysokou známkou kvality

Rekreační zóna Ixia je oblast mezi letoviskem Ialyssos a správním centrem řeckého ostrova Rhodos nesoucí stejné jméno. Jedná se o úzký pás komfortních hotelů podél pobřeží Egejského moře v severozápadní části ostrova. Na jedné straně plynule přechází v rhodskou metropoli, na druhé se volně prolíná s hustou zástavbou Ialyssos. O několik kilometrů dále se rozkládá mezinárodní rhodské letiště.

Pláže v Ixii si užijí všichni

Oblast Ixia je jako stvořená pro příjemnou letní dovolenou naplněnou koupáním, opalováním, sportem, vycházkami do přírody a poznáváním místních tradic i kultury. Pobyt tady ocení zejména zájemci o vysokou kvalitu služeb, stylové ubytování a blízký dosah zázemí většího města.

Pláže v Ixii jsou poměrně velké, prostorné a mírně se svažují do čisté, blankytné vody. Pokrývají je kamínky a nabízejí vybavení v podobě lehátek se slunečníky. Senioři si tady dobře zaplavou a děti se dostatečně vydovádí. Samozřejmost představuje servis v podobě stánků s občerstvením, půjčovnami sportovního náčiní a školami surfování, které je zde velmi oblíbené.

Další rekreační střediska poblíž Ixie

Náměty na jedinečnou dovolenou v okolí Ixie

Ixia.jpg

V Ixii však svou dovolenou nemusíte jenom proležet na lehátku. Lahodnou řeckou gastronomii můžete okusit v tavernách Hippocampus, Sirtaki nebo Le Gourmet, v provozu je řada barů, kaváren a diskoték, četné obchůdky prodávají různé suvenýry a není ani problém půjčit si osobní automobil. Pravidelná autobusová linka zajišťuje spojení s metropolí Rhodos. Pár tipů na výlety po Rhodu:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím