Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Tragaki, dovolená plná romantiky, olivovníků a klidu

Turistické středisko Tragaki se nachází v severovýchodní části řeckého ostrova Zakynthos kousek od břehů Jónského moře. Nejbližším letoviskem je rušné Tsilivi, přibližně 10 kilometrů daleko se rozkládá hlavní město ostrova Zakynthos a mezinárodní letiště.

Vesnička Tragaki je situována v překrásné přírodě, obklopená velkým množstvím olivovníků. Poměrně klidná oblast venkovského charakteru nabízí letní dovolenou vhodnou především pro milovníky romantických procházek kopcovitou krajinou. Dobře se zde budou cítit i rodiny s menšími dětmi.

Pláže na dosah Tragaki

Letovisko Tragaki leží na dosah pláží s křišťálově čistou vodou a jemným pískem. Za zmínku stojí například plážička Bouka s nepříliš hlubokou vodou ideální pro malé děti, neplavce a seniory. Některé z pláží dokonce získaly za svou kvalitu mezinárodní ocenění. Poskytují také dostatek plážového vybavení a možností různých vodních sportů.

Další rekreační střediska poblíž Tragaki

Dovolená v Tragaki a možnosti zábavy

Krajina-kolem-Tragaki.jpg

Turistické středisko Tragaki si udržuje ráz tradiční řecké vesnice. Můžete v něm najít řadu taveren a pochutnat si na mořských specialitách řecké gastronomie. V Tragaki funguje také poměrně velké množství barů, ale pokud někdo chce žít opravdovým nočním životem, musí vyrazit do nedalekého střediska Tsilivi. Během prázdnin v Tragaki vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace