Tsilivi

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Tsilivi, dovolená rušná i přátelská

Význačné turistické středisko Tsilivi se nachází ve východní části ostrova Zakynthos. Leží přímo u břehů Jónského moře, z nějž při dobré viditelnosti v dáli vystupuje řecká pevnina v oblasti západního Peloponésu. Asi 7 kilometrů jihovýchodně se rozkládá ostrovní metropole Zakynthos a blízké letiště.

Pobyt u pláží Tsilivi

Rozlehlé, podél hlavní silnice několik kilometrů táhnoucí se letovisko Tsilivi lze nalézt v turisty poměrně vyhledávané oblasti východního Zakynthu. Letní dovolenou v něm ocení milovníci pěkné přírody, kouzelných výhledů do kraje, romantických pláží i kvalitních a rozmanitých služeb. Mladá rodina a její ratolesti se tu budou cítit jako doma.

Turistické středisko Tsilivi disponuje zhruba 600 metrů dlouhou, pěknou, hojně navštěvovanou pláží. Pokrývá ji písek s občasnými oblázky, má pozvolný vstup do krásně průzračné vody a skýtá dostatek vybavení pro různé vodní sporty. Nechybí potřebný plážový servis jako lehátka, slunečníky, toalety, převlékárny, sprchy a dozor plavčíka. Pláž získala ocenění Modrá vlajka.

Další rekreační střediska poblíž Tsilivi

V Tsilivi to prostě žije

Tsilivi.jpg

Tsilivi se může díky množství různých barů, hospod, klubů a diskoték pochlubit bohatým nočním životem. V četných tavernách si lze pochutnat na řadě řeckých kulinářských specialit. Pravidelná autobusová doprava zajišťuje spojení s hlavním městem ostrova. Dovolenou v Tsilivi si zpestřete:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím