Porto Koukla

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Porto Koukla, dovolená v usměvavém přímořském ráji

Malebné Porto Koukla je malé a klidné turistické středisko, poskytující kouzelný rozhled na šumící Jónské moře lemované dlouhými písečnými plážemi. Nachází se v bezprostřední blízkosti známého letoviska Laganas, v srdci zátoky Lagana na jihovýchodě řeckého ostrova Zakynthos. Jeho stejnojmenná metropole s mezinárodním letištěm je odsud vzdálená asi 10 kilometrů.

Pláže v Porto Koukla

Rekreační oáza Porto Koukla se pyšní ideálními podmínkami pro dovolenou a zároveň poměrně nízkou koncentrací turistů. Máte-li rádi pohodu, nerušené opalování na klidných plážích, pěkné výlety do okolí a romantickou krajinu, určitě tady budete spokojeni.

Dovolenou v turistickém středisku Porto Koukla lze nejlépe strávit na místní pláži s mírným klesáním do průzračně čisté vody. Je písečná, úzká a poskytuje překrásný pohled na ostrůvek Marathonisi. Obklopuje ji háj olivovníků a lze si v ní pronajmout loď k plavbě po okolí.

Další rekreační střediska poblíž Porto Koukla

Za jakou zábavou do Porto Koukla

Porto-Koukla.jpg

Porto Koukla, menší a poklidné letovisko s dostatečnou turistickou infrastrukturou, zahrnuje restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry i supermarket. Za nočním životem je ovšem potřeba vyrazit do nedalekého turistického centra Laganas, které v noci žije bujným životem, když se tamní pláže mění v jednu velkou diskotéku. Při pobytu v Porto Koukla doporučujeme:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Porto Koukla

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím