Isla Canela

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Isla Canela, maximální odpočinek uprostřed krásné přírody

Výstavní rekreační středisko Isla Canela zabírá asi tři kilometry andaluského pobřeží Costa de la Luz na okraji přírodního parku Marismas de Isla Cristina. Jedná se o nejzápadněji položenou španělskou obec u jižních břehů Atlantského oceánu – hned vedle do moře ústící řeka Rio Guadiana tvoří hranici s Portugalskem. Na letovisko navazují další prázdninové resorty Isla del Moral a Isla Cristina. Regionální metropole Huelva je vzdálena asi 50 kilometrů, velkoměsto Sevilla s letištěm zhruba hodinu jízdy po dálnici.

Další blízká rekreační střediska:

Lenošení i sport na canelské pláži

Isla Canela je seskupením moderních ubytovacích zařízení citlivě vsazených do krásné přírody. Jedinečná chráněná oblast Marismas de Isla Cristina nabízí na ploše zhruba 20 kilometrů čtverečních laguny, močály, bažiny i bujně zarostlé ostrůvky poskytující domov desítkám druhů vzácného ptactva, ryb a obojživelníků. Kdo má rád zachovalou faunu a flóru, stopy po dlouhé historii, pěkné pláže a zároveň servis dokonale vybaveného letoviska, užije si v Isla Canela nádhernou dovolenou.

Pláž Playa de Isla Canela je dlouhá přes jeden kilometr, především však neobyčejně široká, v některých úsecích až 300 metrů. Pokrývá ji světle žlutý písek a do průzračného Atlantiku se noří opravdu jenom velice zvolna – skutečný ráj pro prázdninové hrátky vašich ratolestí. Nezbytný plážový servis zahrnuje slunečníky s lehátky, občerstvovací provozy i nabídku vodních sportů.

Poznejte rozmanité okolí letoviska

Isla-Canela.jpg

Isla Canela je živým střediskem se všemi základními službami, ovšem bez hluku ryčných diskoték a barů. Najdete zde restaurace jako El Tocuyo, Bellamar nebo Espuma del Mar, kavárny, obchodní středisko i autobusovou zastávku. Z mnoha aktivit a výletů vybíráme:

Zobrazit podrobné informace