Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Playa Migjorn, dovolená v zátoce snů

Letovisko Playa Migjorn (Platja de Migjorn, Es Migjorn) se řadí k nejoblíbenějším na španělském ostrově Formentera. Leží na březích Středozemního moře, v srdci táhlého, stejnojmenného zálivu v jižní části ostrova. K dispozici jsou tady základní služby, více jich najdete v blízkém správním centru Sant Francesc. Letiště se nachází na nedaleké Ibize, jiném z Baleárských ostrovů.

Pohodová pláž Playa Migjorn

Zátoka Playa Migjorn tvoří velice příjemnou oblast dlouhou asi 8 kilometrů. Ubytovací zařízení jsou zde rozmístěna rovnoměrně, aniž by se zároveň navzájem rušila. Podél pobřeží se takřka bez přerušení táhne krásná pláž a stín poskytuje značné množství subtropické vegetace. Kdo touží po klidné, ničím nerušené dovolené, přijde si tady rozhodně na své.

Písečná Playa Migjorn je zřejmě nejkrásnější a určitě nejznámější pláží ostrova Formentera. Přestože většinou dosahuje šířky sotva 20 metrů, při své délce poskytuje dostatek volného místa pro každého. Na nedostatek soukromí, křišťálově čisté vody a romantických výhledů si tu rozhodně stěžovat nebudete. O pohodlí rekreantů se stará řada občerstvovacích provozů, plážový servis většinou zajišťují jednotlivé hotely.

Další rekreační střediska poblíž Playa Migjorn

Nápady, které využijete při plánování aktivit v Playa Migjorn

Playa-Migjorn.jpg

Oblast pláže Playa Migjorn se rozprostírá mezi majákem La Mola a mysem Cap de Barbaria. Je jasné, že na tak velkém prostoru funguje pestrá paleta služeb zahrnující ubytování, gastronomii i zábavu, pěkná místečka tady najdou taktéž nudisté. Zvláště nabídka vodních sportů ve spojení s plaváním, potápěním a rybolovem je tu hodně bohatá. Hlad a žízeň můžete zahnat v některém z mnoha plážových barů. Co ještě dělat během prázdnin na Playa Migjorn?

Zobrazit podrobné informace