Cala San Vincente

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala San Vincente, prázdninová lahůdka na Ibize

Nevelké, avšak o to více oblíbené baleárské letovisko Cala San Vincente se nachází na severovýchodním okraji Ibizy. Leží hned u břehů Středozemního moře, na severním konci táhlé zátočiny, u jejíž opačné strany vykukuje z mořských vod ostrůvek Tagomago. Vzdálenost od metropole Eivissa je asi 30 kilometrů.

Kdo si užije báječnou pláž v San Vincente

Cala San Vincente bylo původně malým rybářským přístavem, který se teprve v posledních desetiletích rozvinul do současné podoby příjemného prázdninového střediska. Pohodovou dovolenou zde díky dobrým podmínkám pro rozličné vodní sporty, hezké písečné pláži a kvalitní infrastruktuře prožijí sportovci i rodiny s menšími dětmi.

O kvalitě pláže v Cala San Vincente svědčí především ocenění prestižní Modrou vlajkou. Připočtete-li k tomu mírný sklon do průzračně čisté vody, bezpečné prostředí pro děti i seniory a rozsáhlý servis v podobě sprch, toalet, slunečníků, lehátek i dozoru plavčíka, je zřejmé, že se jedná o takřka dokonalé místo k prožití báječné dovolené. Od letoviska pláž dělí palmová promenáda s obchůdky, restauracemi a lavičkami.

Další rekreační střediska poblíž Cala San Vincente

Velká lákadla Cala San Vincente

Cala-San-Vincente.jpg

Kromě nekončící plážové zábavy, opalování, koupání a vodních radovánek si můžete v Cala San Vincente užít také nakupování suvenýrů, procházky zalesněnými kopci v okolí a řadu výletů po celém ostrově. Nevynechejte například:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cala San Vincente

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.