Cala llonga

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Llonga, idylické a ideální místo pro vaši dovolenou

Rekreační středisko Cala Llonga patří k nejoblíbenějším na jihovýchodním pobřeží španělského prázdninového ráje Ibiza. Fotografie úzké, protáhlé, stejnojmenné zátoky, u níž leží, zakončené rozkošnou pláží, se dokonce řadí k symbolickým obrázkům tohoto třetího největšího z Baleárských ostrovů. Necelých 5 kilometrů od letoviska najdete další vyhlášenou ibizskou lokalitu Santa Eulária des Riu, opačným směrem se nachází metropole Eivissa a mezinárodní letiště.

Další blízká rekreační střediska:

Opalujte se na jedné z nejhezčích pláží Ibizy

Calallonga je spíše klidnější letovisko, velice vhodné pro rodiny s malými i většími dětmi. Čeká tady na ně zmiňovaná písečná pláž, komfort v podobě kvalitních služeb, spousta prázdninové zábavy, okolní pěkná příroda a řada turistických atrakcí v blízkém okolí.

Pláž Cala Llonga je skutečným magnetem tohoto vyhlášeného odpočinkového centra. Zabírá plochu o rozměrech zhruba 200 krát 100 metrů a ze stran je lemována prudkými, zalesněnými kopci, které blíže ke Středozemnímu moři přecházejí ve strmá skaliska. Pláž pokrývá jemný, světlý písek a do vody se svažuje poměrně zvolna. Zcela vyčerpávající je plážový servis zahrnující lehátka, slunečníky, sprchy, toalety, dozor plavčíka, hřiště dětské i beachvolejbalové, nabídku vodních sportů a široké možnosti občerstvení.

Bezbřehé možnosti zábavy na Ibize

Calla-Longa.jpg

Stejně, jako je vybavená pláž, nezklame své hosty ani vlastní letovisko Calallonga. Vzhledem k velké koncentraci turistů, o níž se starají rozlehlé hotelové komplexy, tady nechybí v podstatě nic, po čem byste během letní dovolené zatoužili. V praxi to znamená pestrý výběr restaurací, barů, kaváren, hospod a obchůdků se suvenýry. Golf si můžete zahrát v resortu Club de Golf Ibiza, sousední Santa Eulália nabízí i supermarkety či půjčovny automobilů.

Jaká jsou další lákadla Ibizy, k nimž stojí za to se vypravit?

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím