Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Llonga, dovolená na idylickém a ideálním místě

Rekreační středisko Cala Llonga (Calallonga) patří k nejoblíbenějším na jihovýchodním pobřeží španělského prázdninového ráje Ibiza. Fotografie úzké, protáhlé, stejnojmenné zátoky, u níž leží, zakončené rozkošnou pláží, se dokonce řadí k symbolickým obrázkům tohoto třetího největšího z Baleárských ostrovů. Necelých 5 kilometrů od letoviska najdete další vyhlášenou ibizskou lokalitu Santa Eulária des Riu, opačným směrem se nachází metropole Eivissa a mezinárodní letiště.

Opalujte se na jedné z nejhezčích pláží Ibizy

Cala Llonga je spíše klidnější letovisko, velice vhodné pro rodiny s malými i většími dětmi. Čeká tady na ně zmiňovaná písečná pláž, komfort v podobě kvalitních služeb, spousta prázdninové zábavy, okolní pěkná příroda a řada turistických atrakcí v blízkém okolí.

Pláž Cala Llonga představuje skutečný magnet tohoto vyhlášeného odpočinkového centra. Zabírá plochu o rozměrech zhruba 200 krát 100 metrů a ze stran ji lemují prudké, zalesněné kopce, které blíže ke Středozemnímu moři přecházejí ve strmá skaliska. Pláž pokrývá jemný, světlý písek a do vody se svažuje poměrně zvolna. Zcela vyčerpávající plážový servis zahrnuje lehátka, slunečníky, sprchy, toalety, dozor plavčíka, hřiště dětské i beachvolejbalové, nabídku vodních sportů a široké možnosti občerstvení.

Další rekreační střediska poblíž Cala Llonga

Bezbřehé možnosti zábavy v Cala Llonga

Calla-Longa.jpg

Stejně, jako je vybavená pláž, nezklame své hosty ani letovisko Cala Llonga. Vzhledem k velké koncentraci turistů, o něž se starají rozlehlé hotelové komplexy, tady nechybí v podstatě nic, po čem byste během letní dovolené zatoužili. V praxi to znamená pestrý výběr restaurací, barů, kaváren, hospod a obchůdků se suvenýry. Golf si můžete zahrát v resortu Club de Golf Ibiza, sousední Santa Eulália nabízí i supermarkety či půjčovny automobilů. Jaká jsou další lákadla Ibizy, k nimž stojí za to se vypravit?

Zobrazit podrobné informace