1. Fischer.cz
  2. Španělsko
  3. Gran Canaria
  4. Maspalomas/pláž Meloneras

Maspalomas/pláž Meloneras

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Středisko Meloneras u Maspalomas, dokonalá varianta vašich prázdnin v Atlantiku

Součástí jednoho z nejrozsáhlejších rekreačních resortů španělského ostrova Gran Canaria v Kanárském souostroví je i menší letovisko Meloneras. Nachází se na jeho nejjižnějším výběžku přímo u břehů Atlantského oceánu. Na východě se ho dotýká chráněná oblast duny Maspalomas, na severu další střediska Sonneland a Campo Internacional. Po nedaleké dálnici je to blízko do hlavního města Las Palmas i na mezinárodní letiště.

Další blízká rekreační střediska:

To nejlepší z kanárských pláží

Meloneras patří k nejluxusnějším částem celé rekreační zóny Playa del Inglés a tomu také odpovídá složení zdejší klientely, honosný vzhled budov i úroveň a rozsah poskytovaných služeb. Najdete tu komfortní hotelové paláce, kvalitní bungalovy, množství obchodů a restaurací, udržované zahrady, sportoviště a krásné pláže. Přesto se Meloneras řadí mezi spíše klidnější prázdninová centra, v němž pohodovou dovolenou prožije rodina s menšími i většími dětmi, senioři či páry všech věkových kategorií.

Pěkná písečná pláž se táhne prakticky podél celého letoviska Meloneras, až maják Maspalomas ji odděluje od dalšího pokračování u vyhlášených dun. Pláž se zvolna svažuje do průzračných vod Atlantiku, je dobře udržovaná a poskytuje potřebné vybavení v podobě lehátek, slunečníků nebo občerstvení. Pyšní se oceněním „Modrá vlajka“.

Různorodost aktivit v Meloneras vás ohromí

Meloneras.jpg

Většinu potřebných služeb nabízí meloneraské hotely, mimo to v ulicích najdete dostatek hospod, barů a kaváren, parádní nakupování umožňují obchůdky a supermarkety s omezenou daní. K dispozici je lékárna a zastávka autobusu. Věnovat se můžete celé řadě aktivit od vodních a plážových sportů přes golf v Lopesan resortu až po pozorování velryb a delfínů. Co ještě dělat v Meloneras a okolí?

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím