Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Arquineguín, bezstarostná dovolená na Gran Canarii

Městečko Arquineguín se nachází na jihu španělského ostrova Gran Canaria mezi význačnými turistickými centry Puerto Rico a Playa del Inglés, s nimiž ho propojuje dálnice. Nepatří sice k typickým letoviskům Kanárských ostrovů, přesto tady najdete pěkné pláže u břehů Atlantského oceánu, kompletní infrastrukturu i řadu zajímavých turistických cílů v okolí.

Relaxujte na plážích Arguineguín

Arguineguín byl původně rybářskou osadou, proto zde funguje poměrně rušný přístav a kromě moderní výstavby včetně hotelů lemují ulice i starší budovy vystavěné v průběhu minulého století. Velice hezké a zážitky nabité prázdniny si v Arguineguínu užijí všichni, kdo touží po odpočinku s jistotou rychlé dostupnosti obchodů, restaurací a dalších služeb.

Městská pláž v Arguineguínu je umístěna v malé zátoce na jihovýchodním okraji městečka. Pokrývá ji hrubý a tmavý písek typický pro Kanáry, je necelých 300 metrů dlouhá a lemovaná alejí palem. Další pláže se táhnou podél okolních rekreačních středisek Balito a Maspalomas.

Další rekreační střediska poblíž Arguineguínu

Jak si užít prázdniny v Arquineguínu na sto procent

Arguineguin-Pobrezi-na-kanarskem-ostrove-Gran-Canaria.jpg

Ve městě Arguineguín je v provozu nespočet gastronomických provozů jako například Rosa Delia Gonzáles García, Restaurante Julia či Ristorante Don Dario. Samozřejmě, že jsou zde v bary, kavárny, kluby, obchody včetně supermarketu Spar a půjčovna osobních vozidel. Autobusová linka zajišťuje pohodlné spojení s dalšími částmi ostrova. Hlavní atrakcí, kterou byste neměli minout, představují asi 10 kilometrů vzdálené duny Maspalomas. Co ještě v okolí Arguineguínu vyzkoušet:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Arquineguín

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.