Playa Blanca

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Playa Blanca, dovolená s pohodou nejen pro rodiny s dětmi

Prázdninový resort Playa Blanca vyrostl z původně nenápadné rybářské vísky. Leží na nejjižnějším okraji španělského ostrova Lanzarote, který uzavírá Kanárské souostroví na jeho severovýchodním konci. Z břehů dobře uvidíte Fuerteventuru, opačným směrem se táhne na 50 kilometrů mírně zvlněné pevniny, jež proslula úžasnými vulkanickými jevy. Mezinárodní letiště se rozkládá asi půl hodinu jízdy daleko.

Playa Blanca, eldorádo kvalitních pláží pro každého

Playa Blanca je ideální místo pro pohodovou dovolenou mladých rodin a jejich dětí. Zásluhou klidu, který tu i přes neustálý rozvoj turistických služeb najdete, se v letovisku budou dobře cítit všichni, kdo vyhledávají oddech stranou hluku rozlehlých center a zároveň požadují kvalitní služby. Ve spojení s krásnou přírodou a četnými písečnými plážemi je to ráj pro seniory, zamilované páry a hlavně vaše ratolesti.

Pobřeží Atlantiku podél Playa Blanca zabírá řada nevelkých, avšak krásných, do průzračně čisté vody zvolna se svažujících pláží. K nejpopulárnějším se řadí Playa Dorada ohraničená dvěma kamennými moly (a díky nim takřka bez příboje). Značné pozornosti se těší i městská Playa Blanca s jemným pískem a řadou občerstvovacích zařízení či umělá romantická zátočina Playa Flamingo.

Další rekreační střediska poblíž Playa Blanca

Vybavení a zábava v Playa Blanca

Playa-Blanca.jpg

Noci bývají v Playa Blanca tiché – většina aktivit se tady odehrává během dne a večer. Vybírat můžete z mnoha restaurací, hospod a kaváren, uličky v centru a kolem přístavu lemují obchůdky a butiky, ve středu a v sobotu se pořádají tradiční trhy. Samozřejmostí je kompletní infrastruktura včetně pošty, bankomatů a autobusové dopravy do metropole Arrecife. Srdcem střediska jsou zábavní galerie Rubicon, Papagayo a Punta Limones. Na děti čeká oddechové centrum Kikoland. Tipy na další zajímavá místa kolem Playa Blanca:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Playa Blanca