Puerto del Carmen

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Puerto del Carmen, dovolená ve víru hudby, tance a dobrého jídla

Tisícovkami spokojených turistů prověřené letovisko Puerto del Carmen se rozkládá na jihovýchodním pobřeží španělského ostrova Lanzarote. Je z něj blízko na mezinárodní letiště u hlavního města Arrecife i do sopečného vnitrozemí. V rámci Kanárských ostrovů se zásluhou krásných pláží a bohatého vybavení řadí k tomu nejlepšímu, kde můžete prožít svou letní dovolenou.

Relaxace na pláži v Puerto del Carmen

Hledáte rušný společenský život, atraktivní služby a zároveň dostatek zajímavých cílů v dosahu? Puerto del Carmen, největší prázdninové centrum na Lanzarote, je pro vás jako stvořené. Vzniklo z malé rybářské vesničky, táhne se podél nádherných břehů Atlantiku a dnes zaujme zejména jako centrum noční zábavy.

Hlavní pláž v Puerto del Carmen se jmenuje příznačně Playa Grande. Začíná útesy pod hotelovým areálem Los Fariones a táhne se asi jeden kilometr k turistické centrále na východě. Je dostatečně široká, bezpečná pro děti i seniory a vybavená lehátky se slunečníky. Na její hosty u ní čeká nepřeberné množství gastronomických zařízení.

Další rekreační střediska poblíž Puerto del Carmen

Puerto del Carmen žije 24 hodin denně

Puerto-del-Carmen.jpg

Po odpočinku u moře a sportovních aktivitách můžete v Puerto del Carmen načerpat energii v nesčetných restauracích rybích i mezinárodních, hospodách a provozovnách rychlého občerstvení. S nastupujícím večerem se život přelévá do místních klubů, barů, hospod a diskoték. K nejpopulárnějším se řadí koktejlový bar Waikiki, stylový Dubliner Live Music Lounge a disco Paradise. Skutečné potěšení přináší letovisko milovníkům nákupů, neboť výběr zboří je prakticky nekonečný a ceny příjemné zásluhou zdejší bezcelní zóny. Každou středu se navíc v Centro Montana Tropis konají rozsáhlé řemeslné trhy. Co dělat v Puerto del Carmen a okolí:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Puerto del Carmen