Escorxador

Lokalita: Španělsko Mallorca Escorxador
Typ: Město

Náš názor

Escorxador, víc než jen obchodní centrum

Komplex Centro Comercial Escorxador v severní části Palma de Mallorca zahrnuje obchodní, kulturní a další typy služeb, které využívají rezidenti i turisté. Díky příjemné, nenucené atmosféře se tady budete cítit spíše jako na návštěvě u dobrého souseda než v komerční nákupní galerii s tlakem na co nejvyšší útratu.

Společenský areál Escorxador najdete ve čtvrti Es Camp Redó asi 3 kilometry od historického centra mallorské metropole. Zabírá plochu 2 hektarů a vymezují ho ulice Carrer de la Ciutat de Quilmes, Carrer Francesc Suau, Carrer de l´Emperadriu Eugenia a Carrer del Camp Redó. Pěšky se k němu dobře dostanete od vlakového nádraží Plaça d'Espanya, z přístaviště cesta trvá zhruba 50 minut.

Nabídka zábavy v centru Escorxador

Hlavní část komplexu Escorxador tvoří tržnice Matadero Centro Comercial Cultural s kavárnami, restaurací a především s řadou prodejců tradičního ostrovního zboží. Na kulturní zónu Centro Cultural S'Escorxador navazuje promítací sál Cineciutat.

Součástí kulturně-obchodního střediska Escorxador je i supermarket Eroski City Escorxador, veřejná knihovna Biblioteca Josep Maria Llompart a zdravotní služba. Na děti čeká hřiště umístěné v malém parčíku hned vedle hlavní budovy.

  • Neváhejte tedy a navštivte Escorxador na Mallorce.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím