×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 28°C červenec / srpen *
  • 24°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

S'Arenal, dovolená v areálu jako z pohádky

Na jihu Mallorky, u východního okraje zálivu Badia de Palma, se rozkládá rekreační ráj S´Arenal. Často je řazen mezi nejvyhlášenější a nejoblíbenější resorty na celých Baleárských ostrovech. Severně na něj navazují letoviska Ses Cadenes a Les Meravelles, jižně se nachází přístav Son Verí. Díky blízké dálnici Ma-19 se odsud rychle dostanete do metropole Palma de Mallorca, hned poté, co minete mezinárodní letiště Aeroport de Palma de Mallorca.

Další blízká rekreační střediska:

Všechny pláže Arenalu

Rušné ulice 24 hodin denně, pestrá nabídka obchodů a restaurací, množství kvalitních hotelů a jazykový Babylon všude, kam se podíváte – to je typický obrázek letních měsíců v Arenalu. Dovolenou si tady zkrátka užijí milovníci společenského života, rozmanité zábavy, sportovních aktivit a nekonečného polehávání na mořském pobřeží.

S´Arenal disponuje krásnou písečnou pláží trojúhelníkového půdorysu o ploše asi tří hektarů. Pomalu klesá do vyhřáté vody a nabízí špičkový servis zahrnující slunečníky s lehátky, záchody, sprchy, gastronomická zařízení a samozřejmě množství aktivit pro celou rodinu. Jedná se v podstatě o zakončení nekonečné Playa de Palma, lemující Středozemní moře již od turistického centra C´an Pastilla. Za jachetním přístavem pokračují jižním směrem další písčité úseky pobřeží jako Caló de Sant Antoni či Es Calonet des Fornàs.

S´Arenal představuje svou nabídku zábavy

S´Arenal.jpgPředevším v ulicích Carrer de Sant Cristofol, Avenue Miramar a Carrer Maria Antonia Salva najdete množství restaurací, barů, hospod, kaváren, diskoték a obchodů. V nákupních galeriích Centre Comercial S´Arenal Park a Mercadona nakoupíte vše potřebné a za rozumné ceny. K největším magnetům letoviska patří vodní svět Aqualand El Arenal, archeologické naleziště Coves de Son Verí de Baix a park Plaça de s'Algar.

Co ještě dělat na Mallorce? Určitě vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím