Western Park Magaluf

Lokalita: Španělsko Mallorca Western Park Magaluf
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Vodním kovbojem ve Western Park Magaluf

Máte rádi western a vodní hrátky? Western Park Magaluf je pro vás a vaše děti ta pravá zábava pyšnící se nejvyšším tobogánem Mallorky! Celodenní výlet tady strávíte radovánkami v areálu se skluzavkami, vířivkami a hřišti ve stylu divokého západu.

Vodní svět Western Park Magaluf se nachází na pobřeží Středozemního moře, v západní polovině zálivu Bahia de Palma. Je to na okraji vyhlášeného rekreačního centra Magaluf s protilehlým ostrovem Porrassa a blízkým letoviskem Palmanova. Na místo dojedete do 20 minut jízdy z metropole Palma de Mallorca, s níž je Magaluf spojen dálnicí.

Sjeďte nejvyšší tobogán na Mallorce

Magaluf patří mezi nejrušnější letoviska na Mallorce. Najdete tu mnoho zábavy, kterou nabízí i vodní svět Western Park. Zažijete adrenalinovou zábavu, ratolesti se vyřádí v dětském světě a oceníte i relaxační a piknikovou zónu.

Western Park je rozdělen do tří částí s 15 hlavními atrakcemi: Western Land, Indian Town a El Paso. Nechybí westernové městečko s kaskadérskou show, vodní hrad, skluzavka Boomerang a Kamikaze, divoká řeka s vlnami, více než 30 metrů vysoký tobogán The Beast či široká Mega Slide skluzavka, kterou sjedete na raftu. Pro menší děti jsou určeny Mini Park a Daky Park včetně obchodu se suvenýry.

  • Neváhejte tedy a navštivte Western Park Magaluf na Mallorce.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím