Cala Canutells

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Canutells, netušeně krásná, nerušená dovolená

Malinké letovisko Cala Canutells leží přimknuté k úzkému zálivu Středozemního moře na jižním pobřeží baleárského ostrova Menorca. Západně od něj se nachází významné rekreační středisko Cala en Porter, na opačné straně naopak najdete mezinárodní letiště a hlavní město Mahón.

Další blízká rekreační střediska:

Baleáry jako skutečný Eden

Es Canutells je příjemná, nepříliš rušná oblast v jižní části Menorky (k nejbližšímu městečku Sant Climent se dostanete zhruba po 5 kilometrech). Vybudována byla v 70. letech v architektonickém stylu typickém pro tento ostrov. Výsledkem je místo, kde dovolenou tráví především rodiny s menšími dětmi a senioři – ovšem pozor na prudký, terasovitý svah kolem zátoky, na němž stojí jednotlivá ubytovací zařízení.

Doslova dech beroucí, taková je pláž v Canutells, evidentně hlavní důvod, proč právě tady vzniklo rekreační středisko. Přestože je poměrně maličká (její šířka nepřesahuje 50 metrů), svým umístěním na konci romantické zátočiny vytváří jedinečný prostor, který si na první pohled zamilujete. Pokrývá ji jemný písek, pomalu mizí v křišťálově čisté vodě a okolní skaliska jen podtrhují její výjimečnost.

Každý den se můžete podívat na jiné místo

Cala-Canutells.jpg

Dovolená v Cala Canutells není založená na rušném nočním životě a zábavných zařízeních, nabízí však úžasnou kombinaci pobytu u moře, procházek klidným okolím a výletů do celém ostrově. Proto tady najdete jen několik obchůdků, kavárnu a restauraci. Tipů na zajímavosti, které stojí za to navštívit, však máme celou řadu:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cala Canutells

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím