Cala Galdana

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Galdana, báječné prázdniny s nádechem zlata

Nenápadné prázdninové letovisko Cala Galdana leží utopené mezi lesíky a skalami u jižních břehů španělského ostrova Menorca, nejsevernějšího v rámci Baleárského souostroví. Přímo na Galdanu navazuje obdobně laděná Serpentona, jinak jsou nejbližší civilizací až vyhlášená střediska Sant Tomas a Cala´n Bosch. Do metropole Mahón se po silnici dostanete autem asi za hodinu.

Další blízká rekreační střediska:

Zkuste kouzelné menorské pobřeží

Cala Galdana se na první pohled zalíbí všem milovníkům hezké přírody, romantických panoramat, klidné atmosféry a sladkého nicnedělání. Okolní lesíky lákají k procházkám, nádherná pláž ke slunění a množství turistických atrakcí na ostrově k celodenním výletům. Pro rodiny s menšími dětmi místo jako stvořené!

Letovisko Cala Galdana se vyznačuje jednou z nejkrásnějších pláží na Menorce. Je dlouhá asi 500 metrů, podél pobřeží se mírně točí jako šnek a pokrývá ji jemný, světlý písek. Do průzračné vody se noří jenom zvolna, děti si tady bezpochyby užijí skvělé prázdniny. Vynikající dojem korunuje plná vybavenost pláže včetně dozoru plavčíka.

Z Caly Galdany je kam jít

Cala-Galdana.jpg

V městečku naleznete malý, malebný přístav v ústí říčky Barranc d´Algendar a centrum s obchody, restauracemi a bary. Většina, včetně supermarketu, bankomatu a pěkného dětského hřiště, jich je umístěna v Serpentoně. Budete-li si chtít zpříjemnit odpoledne zajímavým výletem, můžete vyrazit do:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím