Golf na Tenerife

Lokalita: Španělsko Tenerife Golf na Tenerife
Typ: Sportoviště

Náš názor

Golf na Tenerife, výběr toho nejzajímavějšího

Milovníci golfu považují Tenerife za jednu z nejlepších lokalit ke hře. V poslední době sem jezdí stále více začínajících i profesionálních golfistů. Sezóna tady probíhá od začátku října do konce dubna.

Nejlepší tenerifská golfová hřiště

Z devítky golfových resortů na ostrově vybíráme populárnější polovinu. Většina z nich je umístěna na jihu Tenerife.

Amarila Golf Course

Řadí se k největším a nejzajímavějším projektům svého druhu na světě. Kombinuje obytné budovy, hotely a rezidence s golfovými hřišti mezinárodního standardu v prostředí nádherné krajiny s výhledy na moře.

Buenavista Golf

Jeden z nejokázalejších resortů na této straně Atlantiku leží na pozoruhodných útesech severního pobřeží. Hřiště o délce 6 019 metrů lemuje působivý přírodní park Teno, až máte na několika jamkách pocit, že odpálíte přímo do oceánu.

Costa De Adeje Championchip

Náročné hřiště se svažitým terénem a omračujícím výhledem na Atlantik, Gomeru a Pico del Teide navrhl Pepe Gancedo roku 1998. Nachází se na bývalé banánové plantáži 5 kilometrů od Playa de las Americas a vyznačuje se velkými greeny a množstvím doglegů.

Golf Del Sur

Zdejší fairwaye jsou široké a zvlněné, poseté mnoha přírodními překážkami. Zážitek ze hry umocňují vulkanické pískové bunkery kontrastující s vodními nástrahami. 27 jamek se dělí na tři hřiště o délkách 2 949 m, 2 957 m a 2 853 metrů.

Golf Las Americas

Resort, rozkládající se jen 5 minut chůze od moře, působí jako oáza přírody s bohatou zelení, bystřinami a vodopády. Celou krásu dokresluje horské panorama v pozadí. Vybudováno bylo v roce 1998 podle návrhu Johna Jacobse.

  • Neváhejte tedy a zahrajte si golf na Tenerife.

Podobná místa