Jungle Parque

Lokalita: Španělsko Tenerife Jungle Parque
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Jungle Parque, kus Afriky na Tenerife

Zoologická a botanická zahrada Jungle Parque je skutečnou džunglí, v níž lze sledovat živočichy v jejich přirozeném prostředí. Její atraktivita je podtržena atraktivními doplňky v podobě tunelů, lávek, vodopádů, můstků, jeskyní a rybníčků. Celkem zde žije na 5 stovek zvířat.

Jungle Parque (rozloha 7,5 hektarů) vyrostl u obce Aguilas del Teide (odtud také plný název Las Águilas Jungle Parque), kousek od hlavní silnice vedoucí z Los Cristianos do svahů velehory Pico del Teide. Díky dálnici TF-1 se do parku rychle dostanete ze všech význačných tenerifských letovisek. Blízko se nachází další zábavní areál Camel Parque.

Co všechno uvidíte

V zoo Jungle Parque se můžete těšit na bílé lvy, tygry, levharty, pumy a jaguáry, na hrochy, na velké množství primátů včetně orangutanů, šimpanzů a mandrilů či na pestrobarevné papoušky. Z ptáků jsou ještě zastoupeni orli, supi, jestřábi, jeřábi nebo plameňáci. Celou sbírku doplňují krokodýlové, mývalové, surikaty a panda červená.

Nedílnou součástí programu tvoří vystoupení lachtanů a ptáků. Vítaným zpestřením pobytu v Jungle Parque může být jízda na bobové dráze a absolvování lanového parku. Na vaše ratolesti čeká dětský koutek, nechybí obchůdky se suvenýry a restaurace.

  • Neváhejte tedy a navštivte Jungle Parque na Tenerife.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím