Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Los Cristianos, dovolená s maximem zábavy

Pokud bychom měli určit opravdového rekreačního krále španělského ostrova Tenerife, bez váhání bychom ukázali na Los Cristianos. Rozlehlé letovisko, v němž žije asi 20 tisíc stálých obyvatel, se nachází v jižní části největšího z Kanárských ostrovů, úplně na opačné straně od metropole Santa Cruz de Tenerife. Tvoří součást rozsáhlé turistické zóny pod kopcem Montaňa de Guaza, do níž patří například i Playa de las Americas a Costa Adeje.

Křišťálová krása pláží podél Los Cristianos

Los Cristianos představuje prázdninové středisko se vším všudy. Jeho velká oblíbenost spočívá nejen v krásném prostředí u Atlantiku, ale především v široké vybavenosti, díky níž si tady svou zábavu vybere opravdu každý. Na rodiny s malými dětmi čekají hřiště a nádherné písečné pláže, mládež si může volit z mnoha diskoték a podobných podniků, k dispozici je rozsáhlé sportovní vyžití. Nudit se nebudou ani milovníci nakupování či senioři.

V Los Cristianos na všechny návštěvníky čekají dvě uměle vybudované pláže Playa de Los Cristianos a Playa de Las Vistas. Děli je velké molo dopravní mariny, dohromady by jinak měřily hodně přes jeden kilometr. Obě pláže pokrývá jemný, vulkanický písek a pomalu se noří do čisté mořské vody. Disponují kompletním vybavením včetně slunečníků, lehátek, dozoru plavčíka, toalet nebo sprch. Samozřejmostí jsou půjčovny sportovního vybavení a občerstvovací bary.

Další rekreační střediska poblíž Los Cristianos

Los Cristianos a pestrá paleta aktivit

Los-Cristianos.jpg

Los Cristianos, to je nepřeberné množství restaurací, barů, kaváren a hospod všech velikostí, chutí a vůní. K nejvyhlášenějším se řadí Restaurante Vaca Loca či Bar Restaurante El Cine. Centrální část města kolem Avenue de Suecia a Calle Juan XXIII přetéká obchody, butiky a krámky se suvenýry. Na vaše přání se těší supermarkety, půjčovny automobilů, bankomaty, směnárny a lékárny.

Z četných atrakcí v okolí můžete vybírat z akvaparku, motokárové dráhy, tenisových kurtů nebo zábavného Jungle parku. Trajektem se pohodlně dostanete na další ostrov Gran Canaria, autem po dálnici do vzdálenějších částí ostrova. Co ještě podniknout na Tenerife?

Zobrazit podrobné informace