Pingwe

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 25 °C červenec / srpen *
  • 100TZS/1,089CZK

* průměrné teploty

Pingwe, prázdninová exotika každým coulem

Jedno z nejkouzelnějších zanzibarských letovisek Pingwe se nachází na východním pobřeží tohoto úžasného afrického ostrova. Rozkládá se na poloostrově Michamvi, který z jedné strany omývá Indický oceán a z druhé vody zálivu Chwaka. Do hlavního města Zanzibar City a na mezinárodní letiště se osobním vozem dostanete za slabou hodinku.

Další blízká rekreační střediska:

Opalujte se na nejhezčích tropických plážích

Toužíte po neobyčejné, exotické dovolené plné koupání, šnorchlování a výletů na zajímavá místa? V Pingwe je krásně. Více možná netřeba dodávat, pro zvídavé se však sluší dodat, že jedinečnost střediska spočívá v laguně, která jej obklíčila prakticky ze tří stran, v nádherných plážích a v hotelových komplexech citlivě vsazených do zdejší tropické přírody. Pobyt si zde užijí rodiny s dětmi, romantici, senioři i aktivní sportovci.

Několikakilometrová, až k 40 metrům široká pláž v Pingwe je splněním snů každého milovníka lenošení u blankytného moře a ve stínu kokosových palem. Pokrývá ji jemňoučký, bělostný písek, jenom pomalu se noří do vln Indického oceánu a vaše ratolesti na ní mohou strávit celé hodiny hraním a cachtáním. Ze sportů je tu nejpopulárnější potápění, plavání, surfování, jízda na vodních lyžích nebo plavby tradičními loďkami.

Zkuste večeři na skále a další zanzibarská lákadla

Pingwe.jpg

Kromě hotelů a bungalovů objevíte v Pingwe i několik obchůdků a občerstvovacích zařízení. Absolutní specialitou je restaurant The Rock, chajda postavená na osamoceném, nevelkém skalisku čnícím z moře asi 30 metrů od břehu – během odlivu se k němu dá dojít i suchou nohou. Druhou atrakcí, dobře z letoviska dostupnou, je jediný zanzibarský národní park Jozani Chwaka. Vyznačuje se hustým tropickým pralesem a výraznou biodiverzitou.

Zanzibar však nabízí celou řadu dalších zajímavých míst, na která stojí za to se vypravit:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím