Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Dovolená Hua Hin, rekreace u moře vskutku královská

Rozsáhlá oblast Hua Hin a její okolí se nachází asi 220 kilometrů jihozápadn od hlavního thajského města Bangkoku, s nímž je spojena silnicí, vlakem i nevelkým letištěm. Je to přesně v místech, kde se Thajský záliv zužuje na minimum, jeho druhý břeh s dalším slavným letoviskem Pattaya je vzdálený necelých 100 kilometrů. Mnohem blíže od Hua Hin se však táhne hranice s Myanmarem a směrem na jih mizí nekonečný Malajský poloostrov.

Další destinace v Thajsku:

Bohatá nabídka nejen pro bohaté

Region Hua Hin se řadí k přímořským rekreačním centrům Thajského království s nejdelší historií. Královská rodina i bohatí Thajci objevili jeho přírodní krásy v čele s kouzelným pobřežím již počátkem 20. století. Po letech bouřlivého rozvoje se turistický boom zklidnil, zůstala však vynikající infrastruktura s řadou atrakcí pro celou rodinu. Po většinu roku zde navíc vládne blahodárný klid.

Kolem Hua Hin najdete dlouhé a nádherné, písečné pláže. Začínají na jihu u poloostrůvku s chrámem Wat Khao Takiap a blankytné moře lemují až k Cha-Am, prázdninovému resortu na severu. Celkově dosahují délky kolem 25 kilometrů a jsou typické výrazným odlivem, který modeluje jejich šířku od nepatrného pruhu pobřeží a k desítkám metrů. Samozřejmostí je světlý písek, jemný sklon do vody a dostatečné vybavení lehátky, slunečníky, restauracemi, obchůdky i půjčovnami sportovního náčiní.

Nabídka zábavy v Hua Hin je nekonečná, stačí si vybrat

Hua-Hin-2.jpg

Vzhledem ke své minulosti, proslulosti i velikosti se Hua Hin chlubí celou řadou lákadel pro návštěvníky všech věkových kategorií. Kromě mnoha obchodů, restaurantů a barů tady funguj též lékárny, nemocnice, pošta, bankomaty, autopůjčovny, kina, diskotéky i dětské parky. Kompletní nákupy pořídíte ve velkých obchodních centrech. Čekají na vás akvaparky, lunaparky, golfová hřiště, projížďky na poníkovi, buddhistické chrámy nebo sportovní areály – vždy na dosah vašeho hotelového komplexu.

Radíme, jak nejlépe prožít volný čas v Hua Hin:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Hua Hin

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.