1. Fischer.cz
  2. Thajsko
  3. Koh Chang a okolí

Top Oblasti - Koh Chang a okolí

Oblasti v destinaci - Koh Chang a okolí

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Dovolená Ko Chang a okolí, pohoda na zeleném ostrově

Ve východní polovině rozlehlého Thajského zálivu se ukrývá Ko Chang, třetí největší ostrov Thajského království. Spolu s Ko Kut a mnoha menšími ostrůvky v okolí tvoří nedaleko kambodžských hranic poměrně velké souostroví o rozloze 217 kilometrů čtverečních. Dobře dosažitelné je z něj pevninské město Laem Ngop s letištěm Trat Airport, metropole Bangkok je dostupná po dálniční komunikaci po několika hodinách jízdy.

Další destinace v Thajsku:

Jaké jsou na Ko Chang pláže a příroda?

Pro ostrov Koh Chang, spadající do provincie Trat, jsou charakteristické deštěné pralesy pokrývající hornatou krajinu s mnoha vodopády a nejvýše čnějícím vrcholem Khao Salak. O zdejších krásách se nejlépe přesvědčíte v přímořském národním parku Mu Ko Chang, během procházek po čarokrásném pobřeží nebo na některém z výletů do vnitrozemí. Sečteno a podtrženo: milovníci exotické přírody si zde přijdou na své. Ošizeny ovšem nebudou ani děti, jejich rodiče, senioři či sportovci – na každého na Koch Chang čeká něco zajímavého.

Nejvyhledávanější pláží na Ko Chang je bezesporu Hat Sai Khao Beach s jemným, bílým pískem, decentním sklonem do vody a řadou zábavních zařízení. I většina ostatních vyhlášených pláží, jako Kai Bae Beach s blízkými ostrůvky, se rozkládá na západním pobřeží. Pokud hledáte spíše klidnější místa, určitě vám bude vyhovovat severně umístěná Tha Nam Beach. Vybírat však můžete s celé řady dalších, neméně nádherných pláží.

Využití volného času v Koh Chang

Ko-chang-a-okoli.jpg

Celá oblast v posledních desetiletích rozkvetla do příjemného a turistickou infrastrukturou velice dobře vybaveného ostrova. K dispozici je celá škála služeb od minimarketů až po lékařskou ordinaci. S pevninou je zajišťováno pravidelné spojení, proto není třeba obávat se nedostatku čehokoliv důležitého. Na všechny rekreanty též čeká skvělá zábava a spousta aktivit. Vybíráme z těch nejzajímavějších a nejpopulárnějších:

  • Chrámové muzeum Wat Salak Phet
  • Vodopády Klong Plu nebo Klong Nonsi
  • Potápění u početných vraků lodí
  • Prohlídka „města drahokamů“ Chanthaburi

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Koh Chang a okolí

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím