Dopřejte si péči luxusních hotelů RIXOS

Využijte vstup do zábavního parku Aquaventure či Yas Island ZDARMA.

 1. Fischer.cz
 2. Hotely Rixos
Arabské emiráty mají řadu krásných míst ideálních pro dovolenou u moře a na těch nejhezčích najdete oblíbené hotely RIXOS. Vyznačují se vysokou kvalitou služeb, prostornými pokoji, bohatou nabídkou jídel i nápojů a především díky své poloze nabízejí i perfektní koupání.

RIXOS Premium Saadiyat Island

Hotel RIXOS Premium Saadiyat IslandHotel RIXOS Saadiyat Abu Dhabi se nachází na ostrově Saadiyat v Abú Dhabí. Jeho pýchou je nádherná písečná pláž, podle mnoha hodnocení dokonce jedna z nejkrásnějších v Perském zálivu. Na délku měří celých 9 kilometrů a má úžasně jemný bílý písek. Hotel, který se vyznačuje tradiční arabskou architekturou, nabízí rozlehlou wellness zónu, pestrou paletu sportů včetně těsně sousedícího golfového hřiště, dětský klub a jako jediný v hlavním městě ultra all inclusive.

AKCE: Vstup do zábavního parku YAS ISLAND ZDARMA

 • minimální délka pobytu v hotelu RIXOS Premium Saadiyat 5 nocí,
 • zájezd realizovaný do 31. ledna 2024,
 • zdarma je jednodenní vstupenka na dospělou osobu/pobyt,
 • rezervace na hotelové recepci nejméně 24 hodin předem,
 • více o zábavním parku YAS ISLAND: Ferrari World a Yas Water World.

RIXOS Marina Abu Dhabi

rixos-marina-abu-dhabi.jpgHotel RIXOS Marina Abu Dhabi patří svou nezaměnitelnou siluetou mezi nejvýraznější stavby hlavního města Spojených arabských emirátů. V provozu je od října 2022 a tyčí se v obchodním a rezidenčním centru Abú Dhabí. Ukrývá desítku restaurací, barů a kaváren, lázeňskou a fitness zónu, dětský klub a bazén. Příjemnou dovolenou zde prožijí rodiny s dětmi i zájemci o poznávání zajímavostí Abú Dhabí – populární bulvár Corniche vede nedaleko.

RIXOS The Palm

rixos-the-palm.jpegHotel RIXOS The Palm zaujímá jedinečnou polohu na konci umělého souostroví Palm Jumeirah v jihozápadní části Dubaje. Vládne tady klid, ze tří stran ho obklopuje blankytné moře a výhledy na panorama Dubaje jsou odsud prostě nezapomenutelné. Skvělou dovolenou si tu díky řadě sportovních příležitostí užijí milovníci pohybu, hladové žaludky uspokojí rozsáhlý gastronomický provoz, děti se vyřádí v miniklubu a do obřího nákupního centra Mall of The Emirates jezdí autobus zdarma.

AKCE: Vstup do vodního parku AQUAVENTURE ZDARMA

 • minimální délka pobytu v hotelu RIXOS The Palm 4 noci,
 • zdarma je neomezený vstup na každý den pobytu,
 • bezplatná doprava autobusem od hotelu,
 • více o vodním parku Aquaventure Water Park.

RIXOS Premium Dubai

rixos-premium-dubai.jpgHotel RIXOS Premium leží v Dubaji u vyhlášené pláže Jumeirah Beach ve známé čtvrti Dubai Marina. Pozornost přitahuje futuristickou architekturou v čele s dvojicí elegantních, prosklených budov. Součást hotelového areálu tvoří udržovaná zahrada s bazénem a opalovací terasou, pětice restaurací nebo posilovna. Výhodné umístění hotelu umožňuje prožít dovolenou bohatou na kulturní a společenské zážitky včetně návštěvy četných dubajských atrakcí.

RIXOS Bab Al Bahr

rixos-bab-al-bahr.jpgHotel RIXOS Bab Al Bahr najdete v emirátu Ras Al Khaimah na umělém ostrově Marjan. Představuje ideální řešení dovolené pro rodiny s dětmi. Nadchne je pláží s pozvolným vstupem do moře, nabídkou zábavných animačních programů a dětským vodním parkem. Stravování zajišťuje hlavní restaurant, několik à la carte restaurací a 5 barů. Využít lze i řadu dalších služeb jako spa centrum, obchodní arkádu, fitness, tenisové kurty nebo hřiště na beach volejbal.

Vyberte si zájezd do hotelu RIXOS

Načítám...