Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000IDR/1,807CZK

* průměrné teploty

Canggu, špičková dovolená na každý pád

Podlouhlý, několik kilometrů dlouhý pás směrem do nitra Bali zabírá letovisko Canggu. Z obou stran ho ohraničují dva vodní kanály, ústící jako limany do Indického oceánu. Zhruba 10 kilometrů na východ se rozkládá hlavní město Denpasar, směrem na jih – za dalšími známými letovisky Seminyak a Kuta – funguje mezinárodní letiště Ngurah Rai.

Pláže Canggu jsou pro každého

Canggu.jpgCanggu se řadí mezi balijská rekreační střediska s vyšší návštěvností. Původně se sice jednalo o malou rybářskou vesnici mezi četnými vodními kanály a rýžovými políčky využívajícími okolní naprostou rovinu, dnes převažují ubytovací zařízení všech kategorií a uměle vysázená, tropická vegetace mezi nimi. Oblast se hodí k relaxaci všech věkových skupin při wellness aktivitách a na dlouhých plážích. Celé pobřeží v Canggu rovná se jedna, místy až 50 metrů široká pláž s pozvolným vstupem do vody. Na jednotlivé úseky (jako např. Berawa Beach či Nelayan Beach) ji rozdělují ústí zavlažovacích kanálů, která jsou ideální k dětským hrátkám. Na tmavém lávovém písku najdete dost místa k odpočinku i k zábavě, v blízkosti hotelových resortů čekají na rekreanty lehátka se slunečníky. Některé z úseků slouží pro surfování, které se zde těší díky příhodným vlnám vysoké popularitě.

Další rekreační střediska poblíž Canggu

Canggu a široké možnosti zábavy

Kromě supermarketů a malých obchůdků najdete v Canggu spoustu restaurací (ochutnejte plody moře přímo na břehu v podniku Echo Beach), kaváren či stylových barů a klubů. Nechybí různá odpočinková a vyhlídková místa, parky, sportoviště ani všudypřítomné náboženské chrámy. Velké oblibě se těší akvaparky Taman Segara Madu a Splash Waterpark Bali. Nejslavnější indonéský ostrov však nabízí řadu rozličných atrakcí, které si během dovolené nesmíte nechat ujít:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Canggu

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.