Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000IDR/1,807CZK

* průměrné teploty

Seminyak, dovolená plná slunce a zážitků

Jedno z řady letovisek na jihozápadním pobřeží ostrova, klidný Seminyak, splývá s okolními resorty bez viditelné hranice – na severu na něj navazuje Kerobokan a na jihu Legian. Patří do rozsáhlé předměstské zástavby metropole Denpasaru, daleko to odsud není ani na mezinárodní letiště Ngurah Rai za střediskem Kuta.

Rozmanitá pláž Seminyak vás nadchne

Seminyak.jpgVýhodná poloha Seminyaku zajišťuje rychlou dosažitelnost hlavního města i letiště. Docela dobře dostupné jsou zde ostatně všechny služby včetně pobřeží Indického oceánu. Ubytovací areály se v této hustě zastavěné oblasti zaměřují spíše na náročnější klientelu. Pěknou dovolenou tady prožijí všichni, kdo hledají přátelskou atmosféru a zázemí městečka s bohatou infrastrukturou. Pláž Petitenget nabízí dostatečnou plochu k ničím nerušenému pobytu přes den, k pozorování úchvatného západu slunce i k pořádání noční párty. Pokrývá ji čistý, šedivý písek a zvolna klesá do vody, ve které se daří potápění a šnorchlování. Na řadě míst najdete lehátka se slunečníky, plážové bary i půjčovny sportovních potřeb.

Další rekreační střediska poblíž Seminyaku

Co uvidíte během procházky Seminyakem

Nejvíce živo s nejlepšími podniky je kolem centrální ulice Raya. Kromě supermarketů a obchůdků s místními produkty narazíte v Seminyaku na stylové butiky a nechybí restaurace řadící se k nejlepším na Bali. Velkou atrakci představují projížďky na koni či poníku po pláži, můžete zajít do akvaparků Taman Segara Madu a Splash Waterpark Bali, na tržiště, do 3D muzea, do zábavního parku nebo do zoo. Rozhodně si nenechte ujít další zajímavá místa ostrova:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Seminyak

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.