Bali Bird Park

Lokalita: Indonésie Bali Bali Bird Park
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Bali Bird Park, podívaná plná barev a švitoření

Na ploše 2 tisíc metrů čtverečních najdete v zoologické zahradě Bali Bird Park přes tisícovku jedinců reprezentujících 250 ptačích druhů. Máte-li rádi pestrobarevný svět tropických opeřenců, jedná se o to správné místo pro vás.

Areál Taman Burung Bali Bird Park leží v provincii Gianyar, na okraji města Sukawati. Je to 15 kilometrů z centra metropole Denpasaru a necelou hodinu jízdy autem z populárních turistických letovisek na jihu (Nusa DuaJimbaran, Tanjung Benoa atd.).

Prohlédněte si atrakce balijského Bird Parku

Tvůrci Bali Bird Parku se snaží o vytvoření co nejlepšího, přirozeného prostředí pro své svěřence. Tomu odpovídá 52 pěstovaných druhů rostlin a stromů, trojice jezer pro vodní ptáky a 60 kvalitně zařízených voliér. V nich uvidíte např. zoborožce, jeřáby, ibise, andulky, jestřáby, bažanty, sovy, ale i netopýry.

V průběhu dne se můžete zúčastnit celé řady aktivit ptačího parku jako krmení papoušků či pelikánů, promítání ve 4D kinu nebo ukázek létání. K vybavení parku patří restaurace, dětský koutek, obchod se suvenýry a parkoviště.

  • Neváhejte tedy a navštivte Bird Park na Bali.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím