1. Fischer.cz
  2. Itálie
  3. Benátky a okolí

Benátky a okolí

Oblasti v destinaci - Benátky a okolí

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Benátky, dovolená u moře za humny

Nejdostupnější moře z ČR, nezměrné kulturní bohatství a takřka nekonečné možnosti zábavy dělají z Benátek a okolí jednu z nejpopulárnějších destinací pro letní dovolenou u moře. Rozsah a kvalita zdejších služeb navíc dosahuje nejvyšší úrovně.

Oblast Benátek zahrnuje starobylé centrum (Venezia) na ostrovech v laguně a řadu plážových letovisek na pobřeží regionu Benátsko (Veneto). Symbol jadranských břehů představuje dlouhá a široká písečná pláž, za rušnou promenádou najdete takřka nekonečnou směs obchodů, restaurací a rozmanitých atrakcí.

Jak si užít dovolenou v Benátkách a okolí

Do města Benátky se jezdí za historickými památkami a za úžasnou atmosférou vodních kanálů s gondolami a mosty. Zájem turistů přitahuje bazilika sv. Marka, zvonice a Dóžecí palác na náměstí sv. Marka, most Rialto a četné umělecké galerie.

Do rekreačních středisek u Jaderského moře lidé míří za odpočinkem a zábavou. K nejvyhlášenějším z nich patří Bibione, Caorle, Lido di Jesolo a Lignano. Užijete si v nich akvaparky Aquafollie, Aqualandia či Aquasplash a lunapark Jesolandia, vyrazíte do starobylého města Aquileia (UNESCO) a na spoustu dalších zajímavých míst.

Pestré ubytování v Benátkách a okolí

Vyberte si z našich zájezdů do Benátek a okolí. Malou vzdáleností, výtečnou vybaveností, pestrostí nabídky i rozumnou cenou jsou dostupné pro všechny věkové skupiny. Do sladké Itálie se můžete vracet pořád a vždy objevíte něco nového.

Zobrazit podrobné informace