Parco Sardegna in Miniatura

Lokalita: Itálie Sardinie Parco Sardegna in Miniatura
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Parco Sardegna in Miniatura, velký malý svět pro celou rodinu

Zábavní komplex Parco Sardegna in Miniatura zahrnuje areál miniatur, dinopark, voliéru, přírodní park, botanickou stezku, archeopark, planetárium a muzeum astronomie. Celodenní zábavu a také ponaučení tady najdou děti i dospělí.

Parco Sardegna in Miniatura se nachází v provincii Sud Sardegna v srdci ostrova. Je to jen kousek od Barumini, nejrozlehlejší zachované nuraghské památky na Sardinii (UNESCO). Stejně daleko odsud leží obec Giara di Tuili, z ostrovní metropole Cagliari sem dojedete za necelou hodinu.

Parco Sardegna in Miniatura má skutečně co nabídnout

Parco Sardegna in Miniatura svůj provoz slavnostně zahájil v roce 1999 a dnes se rozprostírá na ploše přes 50 tisíc metrů čtverečních. Jeho základ tvoří 360 metrů dlouhý chodník s miniaturními reprodukcemi přibližně 50 nejdůležitějších sardinských památek. Nuraghský archeopark obsahuje rekonstrukci starověkých domů (v reálném měřítku) z doby železné včetně figurín a předmětů každodenního užívání.

Botanická stezka „Amico Bosco“ předvádí nejvýraznější přírodní krásy ostrova s mnoha druhy typickými pro Středomoří, skleník „la Biosfera“ ukrývá deštný prales obsypaný pestrobarevnými papoušky a motýli, chameleony a rozmanitým hmyzem. Parco Sardegna in Miniatura však nabízí také Astronomické muzeum, planetárium či stálou expozici Dobrodružství evoluce. Nechybí vyhlídková věž, dětské hřiště, minivláček, lodičky a nově ani jedinečná miniatura Amazonky s podvodním tunelem.

  • Neváhejte tedy a navštivte Parco Sardegna in Miniatura na Sardinii.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím