Capo Testa

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Capo Testa, prázdniny vyčarované i pro ty nejnáročnější

Na úplném severu Sardinie se ukrývá nepříliš známé, o to krásnější italské letovisko Capo Testa. Najdete ho na ostrůvku stejného jména, který je s pevninou spojený uzoučkou šíjí o šířce pouhých několika desítek metrů. Tak akorát, aby se na ni vešla silnice vedoucí do dalších sardinských středisek Porto Quadro a Portobello, i do větších měst Arzachena a Olbia, kde se také nachází mezinárodní letiště.

Další blízká rekreační střediska:

Za sličnými plážemi Madame Sardinie

Fantastická poloha u středomořských břehů v oblasti četných zátočin a romantických zákoutí, na dohled francouzské Korsice, činí z Capo Testa báječné místo pro vaši klidnou, ničím nerušenou dovolenou. Rozptýlit by vás mohlo snad jedině šumění Středozemního moře a chechot racků, ale to přeci k pobytu u vody patří.

Moře v Evropě není snad nikde tak úžasně azurové jako právě na severu Sardinie. Ověřit si to můžete na pláži Spiaggia Zia Culumba s jemným, světlounkým pískem a pomalým klesáním do moře. Je dlouhá asi 300 metrů a prakticky nikdy se tu nebudete tísnit mezi davy dalších rekreantů. Typický je pro ni klid, čistota a parádní výhledy na okolní kamenité ostrůvky, něžně vystupující z vody. I mezi nimi najdete celou řadu skvělých zákoutí k relaxaci.

Dovolená v říši věčného klidu

Capo-Testo.jpg

Oblast Capo Testa zahrnuje pouze několik, zcela soběstačných, ubytovacích zařízení. Nejbližší obcí je maličká Baia Santa Reparata, ovšem obchody a restaurace hledejte až v Santa Teresa Gallura, živém turistickém středisku vzdáleném asi 5 kilometrů. Capo Testa tak zůstává zónou zaslíbenou především poklidnému odpočinku a sportům jako plavání, potápění, windsurfing či turistika.

Náměty na zajímavé výlety za atrakcemi severní Sardinie:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Capo Testa

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím