×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
×

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
×

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Typ dopravy:

Odletová letiště:

×

Zadejte termín

Vybrané termíny

Vybrané termíny

×

Zadejte obsazenost

×

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

přidat další pokoj

Praktické informace pro cesty na Maledivy

Elektrický proud 

Na Maledivách nemají rozvodnou síť elektrické energie. Všechna turistická střediska mají dieselové generátory, které jsou v provozu 24 hodin denně. Hlavní město Male má svého centrálního dodavatele elektřiny. Většina ostrovů vlastní generátory, které často fungují jen večer od 18. do 23. hodin.

Dodávka elektrického proudu je mezi 220 – 240 V a je zajišťovaná pomocí naftových generátorů. Většina hotelů má v koupelnách zásuvky, které akceptují holicí strojky na 110 V s výběrem přesné konfigurace. Pro přístroje nad 110 V je nutný transformátor. Většina typů zásuvek akceptuje zástrčky se třemi kolíčky, ale mohou být použity i jiné typy, pak je ale třeba multi-zásuvkový adaptér.

Voda

Je nutné dávat si dobrý pozor na kvalitu pitné vody. Doporučuje se konzumovat pouze balenou vodu v plastových lahvích s neporušeným uzávěrem.

Opalování 

Pokud s námi navštívíte Maledivy, v podstatě neopustíte prostory resortu a jeho okolí. Neplatí tu žádný přísný zákaz co se týče typu plavek, ovšem respektujte, že opalování bez vrchního dílu je zakázáno, netož bez nich.

Kriminalita

Maledivy jsou bezpečnou destinací, přesto je vhodné dodržovat základní opatření, abyste se vyhnuli případným nepříjemným zážitkům.

Dávejte si pozor na své osobní věci a zavazadla a buďte ostražití při výběru peněz z bankomatu. Nenechávejte ležet na pláži bez dozoru své šperky, peníze a cennosti a raději využijte hotelový trezor, který bývá součástí vybavení pokoje.

Pokud se vaše zavazadlo během dopravy poškodí nebo jeho obsah není v pořádku, kontaktujte leteckou společnost a škodu nahlaste nejpozději do 7 dnů. Pokud tak neučiníte, náhrada škody je vyloučena.


Chcete být součástí týmu největší cestovní skupiny v ČR?
Vyberte si
odpovídající pozici v sekci

KARIÉRA

×

Registrujte se
a získejte 500 Kč
na dovolenou!

×

Upřesnit hledání

Stravování

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč max. 450 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje

Pláž