Aqualand Algarve

Lokalita: Portugalsko Algarve Aqualand Algarve
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Aqualand Algarve, mix zábavy, pohybu a odpočinku

K populárním centrům letního skotačení u jižního pobřeží Portugalska patří Aqualand Algarve. Tento čistě vodní park se řadí mezi největší v Evropě a nabízí několik adrenalinových atrakcí, ale i možnosti oddechu pro rodiny s nejmenšími dětmi.

Aqualand Algarve vyrostl před několika lety prakticky na zelené louce kousek od městečka Alcantarilha, s nímž ho spojuje hlavní silnice. Z druhé strany park lemuje dálnice A22, vedoucí odsud na západ k městu Portimao a na východ k metropoli Faro. Přímo na jih, ve vzdálenosti asi 6 kilometrů, se rozkládá letovisko Armacao de Pera, severním směrem najdete golfový resort Faldo Oceanico.

Rychle do vody!

Toužíte po pořádném vzrušení z rychlosti? Právě pro vás jsou v aqualandu Algarve určeny klouzačky a tobogány Kamikaze (největší v celém Portugalsku), Hydra (novinka z roku 2013), Crazy Leap, Banzai nebo Crazy Race. Velkou částí areálu se kroutí relaxační umělá řeka Congo River, nechybí plavecký bazén ani umělé vlnobití Surf Beach.

Pro nejmenší návštěvníky je určen takzvaný Kidzworld, jehož součástí je dvojice dětských bazénů Children´s Paradise a zážitkový Rainbow Park. Dále můžete využít mnoha odpočinkových ploch ve stínu subtropické vegetace, restauraci a rozsáhlé parkoviště.

  • Neváhejte tedy a navštivte Aqualand Algarve v Algarve.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím