Podrobné informace

  • 22 - 26 °C červenec / srpen *
  • 19 - 20 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Portimao, dovolená plná zábavy

Na pravé straně ústí řeky Rio Arade do Atlantského oceánu vyrostlo město Portimao, 66 kilometrů vzdálené od lokální metropole Faro (a jejího mezinárodního letiště). Právě po ní se jedná o druhé největší město celého regionu Algarve. Do jeho aglomerace (zasahující až k toku Ribeira de Odiáxere na západě) patří i oblíbená prázdninová střediska Alvor a Praia da Rocha.

Užijte si pláže v Portimao

Dovolená v Portimao v sobě spojuje všechny výhody ruchu velkoměsta a jeho kvalitní infrastruktury se snadno dosažitelným pobřežím, plným přímořských radovánek. Nudit se tady nebudou milovníci dlouhé noční zábavy, ani klidného pobytu na krásných písečných plážích.

Popularita Portimaa se zakládá i na blízkosti jedné z nejslavnějších portugalských pláží Praia da Rocha. Zaujme jemným, světlým pískem, výtečným plážovým servisem a dostatečnou velikostí (délka až půl kilometru), aby si na ní každý užil klidu a pohodlí. Na originalitě jí dodává skála zvaná Miradouro dos Três Castelos.

Další rekreační střediska poblíž Portimaa

Pestré možnosti vyžití v Portimau

Portimao.jpgMůžete těžit z vysoké koncentrace obchodů, restaurací, barů, diskoték a jiných zábavních zařízení. Pro velké nákupy se hodí obchodní galerie The Aqua Shopping centre. Nechybí dostatek sportovišť včetně golfových resortů Pestana Alto a Penina Golf. Za vidění rozhodně stojí původně gotický kostel Igreja de Nossa Senhora da Conceicao a k příjemnému posezení slouží náměstí Jardim da Praca da República. Co dále podniknout v Portimao a okolí?

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Portimao

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.