Monte Rei

Lokalita: Portugalsko Algarve Monte Rei
Typ: Golfové hřiště

Náš názor

Golfové hřiště Monte Rei

Podle mnoha žebříčků a hodnocení je golfový resort Monte Rei nejlepší nejen v Algarve, ale i v celém Portugalsku. Často dokonce bývá řazen do evropské TOP 10. Vznikl v roce 2007 na základě návrhu Jacka Nicklause.

Mistrovské hřiště Monte Rei bylo vybudováno na východě algarvského regionu ve velice příjemné, mírně kopcovité a zalesněné krajině mezi říčkou Rio Seco a dálnicí A22. Nejblíže do něj je z letovisek Tavira, Altura a Monte Gordo. Španělská hranice je odsud vzdálena asi 11 kilometrů, do metropole Faro se autem dostanete za necelou hodinku.

Portugalská golfová kvalita

Monte Rei má dvě části a obě se pyšní nádhernými výhledy na okoln ípřírodu. Severní i jižní hřiště jsou 18jamková a v každém se nachází pět jezer. Najdete zde perfektní servis včetně půjčovny holí a bugin, restauraci, sociální zázemí a další služby.

Golf je v Portugalsku velice populární sport již od 19. století, kdy zde bylo založeno první golfové hřiště Oporto Nibilick Club. K dalším vyhlášeným resortům v Algarve se řadí Oceanico (kousek od rekreačního střediska Quarteira), San Lorenzo a Quinta do Lago (blízko letiště ve Faro), Palmares (u Lagosu), Quinta de Cima či Quinta da Ria.

  • Neváhejte tedy a navštivte golfové hřiště Monte Rei v Algarve.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím