Perama

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Perama, romantická dovolená u moře

Řecké letovisko Perama tvoří nevelké seskupení hotelů a stravovacích zařízení na východním pobřeží ostrova Korfu. Nadohled od něj se rozkládá hlavní město Kerkyra, zvláště jeho mezinárodní letiště, které může pobyt ve středisku zpestřit všem milovníkům letadel či dětem. K cestě do metropole lze jako adrenalinovou zkratku využít betonové molo, přehrazující nevelkou zátoku. Ta odděluje od pevniny poloostrov Kanoni, na kterém Kerkyra leží.

Okouzlující pláže u Perama

Perama je ideální pro hosty, kteří si chtějí užít ničím nerušenou letní dovolenou a zároveň mít pořád na dosah všechny výhody většího města. Díky specifické poloze Peramy se vám z hotelu a pláže otevře jedinečný výhled na moře, na nedaleký Kanoni a na ostrov Pontikonissi.

Pláže u Peramy, tvořené pískem s příměsí oblázků, jsou sice kratší, avšak velice příjemné. Na své si na nich přijdou milovníci letních radovánek při odpočinku na plážových lehátkách, ale i dobrodruzi odhodlaní prozkoumat zdejší bohatý podmořský svět.

Další rekreační střediska poblíž Peramy

Klidné letovisko Perama s nočním životem na dosah

Perama.jpg

Okolní panorama Perama, s letní atmosférou jemně dokreslenou olivovníky a citrusovníky, nabízí podívanou na impozantní skalnaté kopce vypínající se ve vnitrozemí. Můžete je pozorovat například z několika útulných taveren jako Nisos restaurant, které nabízí mnohé řecké speciality. Perama je poměrně klidné letovisko. Pokud zatoužíte po nočním životě, najde se tu i několik barů a klubů. Za návštěvu též stojí:

  • Historické památky Kerkyry v čele se Starou a Novou pevností, Iónským parlamentem a hlavním náměstím
  • Nedaleké městečko Kastania
  • Malebný Pontikonissi zvaný Myší ostrov
  • Klášter Vlacherna

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím