Amoudara

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Amoudara, vše potřebné k rekreaci na jednom místě

Letovisko Amoudara leží na severním pobřeží největšího řeckého ostrova Kréta, na západním konci Iraklionského zálivu. Jedná se v podstatě o předměstí krétské metropole Heraklion, od jejíhož centra je vzdáleno pouhých 5 kilometrů. Na mezinárodní letiště to je jenom o trochu dále. Okolní krajině dominují hory v čele s 2 456 metrů vysokým vrcholem Psiloritis.

Další blízká rekreační střediska:

Amoudara je na turisty dobře připravena

Turistické středisko Amoudara se od ostatních letovisek liší tím, že nevzniklo postupnou proměnou z malé rybářské vesničky, nýbrž bylo přímo vybudováno jako centrum rekreace. Léto v Amoudaře si proto užijí především ti, kdo pro svůj pobyt hledají místo s velkým množstvím obchodů, restaurací, taveren a dobrou dopravní dostupností.

Přímo v letovisku Ammoudara se nachází velká písečná pláž. Je dlouhá úctyhodných 7 kilometrů, rostou kolem ní palmy, pokrývá ji jemný písek a mírně klesá do čistých vod Krétského moře. V bezprostřední blízkosti pláže funguje velké množství restaurací. K dispozici je několik hřišť a půjčoven sportovního vybavení.

Za zábavou jeďte z Amoudary do hlavního města

Amoudara.jpg

Amoudara je době vybavená dostatkem taveren a obchůdků, otevřeny jsou minimarkety i větší obchodní centra. V provozu je kino, na hlavní ulici je umístěna autobusová zastávka. Především děti ocení zábavní a vodní park Bravo. Pokud vám to nestačí, vydejte se strávit den do hlavního města. Při pobytu v Amoudeře doporučujeme:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím