Agia Marina

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Agia Marina, dovolená s nádechem moderna i tradice

Na severu Kréty najdete velmi snadno Chanijský záliv, přezdívaný díky výrazným poloostrovům na západě i východě „Otevřená ústa“. Přímo v jeho středu, naproti blízkému ostrovu Agioi Theodori a mezi dalšími letovisky Platania a Kato Stalós, leží rekreační centrum Agia Marina. Z metropole Heraklionu je to sem po silnici přes 140 kilometrů. Přirozeným centrem oblasti je 10 kilometrů vzdálená a pravidelným autobusovým spojením dobře dosažitelná Chania s mezinárodním letištěm.

Další blízká rekreační střediska:

Plážová nadílka v Agia Marina

Typicky rušné středisko plné hotelů a apartmánů s množstvím turistů během hlavní sezóny, tak lze stručně charakterizovat Agii Marinu. Městečko po rozšiřování v minulých letech získalo velmi dobrou turistickou vybavenost a vyhovuje i náročnějším návštěvníkům. K jeho atraktivitě přispívá bohatá zeleň sahající až k pobřeží Krétského moře. Dovolenou si zde užijí všichni, kdo touží velké pláži, výletech do okolí a živém centru plným taveren, barů a diskoték.

Celé letovisko lemuje krásná, písečná pláž o délce 1,5 kilometru, schopná pojmout velké množství rekreantů. Od severu někdy vane silný vítr a větší vlny dobře poslouží zdejší pestré nabídce vodních sportů. Nechybí potřebné vybavení pro pohodlné slunění (slunečníky a lehátka), ani taverny (skvělý výhled na moře poskytuje restaurace Casa Di Mare) a bary (např. Ammos and Ilios). Mimořádně romantické jsou pláže Eastern Gulf, Golden Beach a Iguana Beach asi 5 kilometrů východně.

Procestujte malebné vesničky na západní části Kréty

Agia-Marina.jpgAgia Marina zahrnuje kompletní turistickou infrastrukturu, značnou výhodou navíc je blízkost velkoměsta Chanie. Středisko skýtá celý soupis možností, kam vyrazit na výlet – především v západní části Kréty. Pobřežní střediska plná hotelů nejsou z tohoto pohledu tak zajímavá, avšak hlouběji ve vnitrozemí se ukrývá množství tradičních vesniček neopakovatelného kouzla.

Hrst nápadů na aktivity v okolí Agia Marina:

  • Vodní park Limnoupolis u Chanie
  • Rozsáhlé archeologické naleziště Gortys
  • Plavba na ostrov Antikythera
  • Botanická zahrada nad vsí Fournes

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Agia Marina

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím