Kokkari

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Kokkari, dovolená žhnoucí a žádaná

Mimořádně populární letovisko Kokkari naleznete na severním pobřeží řeckého prázdninového ráje Samos. Nachází se na začátku protáhlého zálivu Egejského moře, na jehož konci stojí správní centrum ostrova, pohodlně dostupné osobním autem či motocyklem.

Na pláži v Kokkari zajásají milovníci vodních sportů

Kokkari představuje jedno z největších a nejoblíbenějších středisek na Sámosu. Zamilují si jej rodiny s dětmi i mladší či starší páry. Oblast skýtá široké možnosti pohodlného ubytování, sportovního vyžití a rušného společenského života. Okolí je jako dělané pro nejrůznější vycházky do přírody.

V Kokkari si užijete hned několik příjemných pláží. Většinu z nich tvoří oblázky, najdou se však i místa s horkým, bílým pískem. Mořské dno navíc u Kokkari klesá velmi zvolna, proto jsou letní radovánky u vody více než vhodné též pro rodiny s dětmi. Ke správnému dovolenkovému vyžití samozřejmě patří pestrá nabídka vodních sportů, zvláště vhodné podmínky zde najdou příznivci surfování, windsurfingu, jízdy na vodních lyžích a člunech. Na své si přijdou i milovníci potápění a šnorchlování. Za zmínku stojí známá nudistická pláž Tsamadou.

Další rekreační střediska poblíž Kokkari

Náměty na trávení volného času v Kokkari

Kokkari.jpg

V letovisku Kokkari můžete díky rozličné paletě restaurací a útulných taveren ochutnat tradiční řeckou kuchyni a další speciality. K občerstvení přímo na mořském břehu během dne slouží stánky a plážové bary. Ačkoliv celý ostrov Samos vyniká klidem, právě Kokkari je jedním z jeho nejživějších letovisek. Pokud holdujete pestrému nočnímu životu, Kokkari je tou správnou volbou. Se západem slunce tu ožívají mnohé bary, diskotéky, restaurace i kavárny. Při prohlídce Kokkari a jeho okolí neopomeňte navštívit:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím