×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Čarokrásné pláže v Almeríi

Na více než 200 kilometrech pobřeží nabízí Almería to nejlepší ze svých pláží, zátok a romantických zákoutí. Západní oblast zvaná Poniente se vyznačuje velkými, tmavými písečnými plážemi. Díky podnebí a poryvům větru se z ní stal ráj sportovců, zejména surfařů, nadšenců windsurfingu a kitingu.

Na plážích kolem hlavního města Almería najdete nejvíce kontrastů na tomto kusu středomořského pobřeží: od nedotčených koutů přírodního parku Cabo de Gata až po pláže Playa del Toyo. Mezi metropolí a městem Níjar najdete zlaté pláže s širokou škálou služeb. Oblast měst Cabo de Gata a Níjar disponuje nedotčenými plážemi, divokými útesy i městskými plážemi.

Mořské břehy pro děti i nudisty

Pobřežní oblast Levante se rozprostírá od parku Cabo de Gata po provincii Murcia. Zásluhou divoké přírody tu převažují zátoky a nedotčené pláže s bohatou vegetací. Nejen proto jsou některé z nich velmi oblíbené mezi nudisty.

V blízkosti San José si užijte klidné zátoky s obtížným přístupem do vody jako Cala Raja, Cala Crescent, Cala Prince nebo Cala Chica. Na druhou stranu se San José pyšní známými plážemi, které byly využity i pro filmové účely, například na Playa de Monsul se točil Indiana Jones. Jednu z posledních pevnůstek hippies představuje Cala San Pedro.

Spanelsko-12-Almeria-Nadherne-plaze-v-Andalusii.jpg

Nejlepší pláže Almeríe

Cuevas del Almanzora

Pláž s černým pískem u malé zátoky, která tvarem připomíná mušli. Moře je zde průzračné a na horizontu uvidíte útesy.

Castillo de Macenas – Mojácar

Více než kilometr dlouhá písečná pláž se širokou škálou sportovního vyžití a s dominantou v podobě strážní věže z 18. století. K pláži vede stezka od hotelu Indalo. Další panenské pláže (Perulico, Cala de Bordenares, Cala de Sombrerico a Cala de la Granatilla) najdete u malé silnice směrem ke Carboneras.

Playa de los Genoveses

Přes kilometr dlouhá panenská pláž Playa de los Genoveses s jemným zlatavým pískem a přilehlými písečnými dunami je oblíbeným cílem návštěvníků biosférické rezervace UNESCO Cabo de Gata. Natáčel se na ní např. film Indiana Jones a poslední křížová výprava. Pláž, rozloženou mezi malými rybářskými vískami, si oblíbili nudisté.

Playa de los Muertos

Jednou z nejkrásnějších pláží v chráněné oblasti Cabo de Gata i celého španělského pobřeží je kilometr dlouhá a desítky metrů široká panenská písečná pláž Playa de los Muertos. Tato odlehlá pláž je přístupná pouze pěšky cca 15 minut od nejbližší silnice.

Aguadu​lce

Tato oblast leží téměř celá u moře, proto zde naleznete nepřeberné množství pláží různých délek a typu povrchu.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím