Puerto Rico

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Puerto Rico, dovolená a pláže, slunce i osvěžující drinky

Městečko Puerto Rico se objímá s Atlantským oceánem na jižním okraji španělského ostrova Gran Canaria. Bezpochyby jde o jedno z jeho nejoblíbenějších letovisek, což ostatně platí i z pohledu celých Kanárských ostrovů. Kousek od rozkošného střediska schovaného mezi svahy zdejších kopců se navíc táhne dálnice směřující až k metropoli Las Palmas a mezinárodnímu letišti.

Silná koncentrace výjimečných pláží u Puerta Rica

Dovolená v Puerto Rico nadchne všechny věkové skupiny rekreantů, nejlépe se zde však budou cítit rodiny s menšími dětmi. Pěkná pláž, kompletní vybavení službami, rušné ulice plné obchodů, řada atrakcí v okolí a také pěkná poloha letoviska jej doslova předurčují k plnění všech vašich představ o nejlepších letních prázdninách. Některé z hotelů stojí v prudkých svazích, což nemusí vyhovovat seniorům a zdravotně handicapovaným.

Pohled na přístav, mírný sklon do vody a dostatek sportovního vyžití, to jsou charakteristické znaky městské pláže v Puerto Rico. Kamenitá mola ji od volného oceánu v podstatě zcela oddělují, zato můžete pozorovat čilý ruch v přiléhající marině. Z druhé strany pláž lemuje promenáda, na níž navazuje dlouhá řada občerstvovacích provozů. Vlastní pláž je celkem široká, vybavená slunečníky s lehátky, díky pomalému klesání bezpečná pro neplavce a často poměrně zaplněná rekreanty. Naštěstí se jen o kilometr vedle do vln Atlantiku pyšně noří slavná Playa Amadores.

Další rekreační střediska poblíž Puerta Rica

Nonstop zábava v Puertu Ricu

Puerto-Rico.jpg

Puerto Rico je velice živé a po všech stránkách vybavené letovisko. V místních restauracích jako Le Mar Beach Club či Las Brasas dobře poznáte chutnou španělskou kuchyni, v barech, hospodách a kavárnách se příjemně uvolníte a v četných supermarketech koupíte vše potřebné. Povinnou nezbytnost tvoří různé butiky, prodejny suvenýrů, bankomaty, lékárny a zastávky meziměstských autobusů.

Sportoviště zahrnují tenisové a squashové kurty, golfové hřiště Anfi Tauro i prostor na minigolf, veřejné bazény a samozřejmě skvělé podmínky pro aktivity ve vodě. Vyzkoušejte plavby na banánu, na člunu, holdujete-li adrenalinové zábavě, čekají vás příležitosti k surfování, potápění i paraglidingu.

Gran Canaria ovšem nabízí i další možnosti povyražení a poznání jako například:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím