Maspalomas

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Maspalomas, dovolená plná slunce, zábavy a pohybu

Oblast Maspalomas tvoří součást obří rekreační zóny na samém jižním okraji Gran Canarie, třetího největšího z Kanárských ostrovů. Nachází se v jejím středu, obklopena dalšími čtvrtěmi: Sonnelandem na západě, San Fernandem na severu, Playa del Ingles na východě a Campo Internacional na jihu. Ještě jižněji, těsně u břehů Atlantského oceánu, se rozkládá chráněná oblast duny Maspalomas. Naopak dále severním směrem se vine dálnice mířící k mezinárodnímu letišti a metropoli Las Palmas vzdálené kolem 30 kilometrů.

Pláže u Maspalomas vás nadchnou

Maspalomas je rozlehlou směsicí ubytovacích zařízení všech velikostí a typů, protkanou sítí obslužných komunikací a doprovodných služeb. K Atlantiku to je odsud, například podél vodního kanálu Barranco de Maspalomas, asi 3 kilometry, opačným směrem začnete brzy stoupat do masivu Pico de las Nieves. Pro komfortní celorodinnou rekreaci byste asi na španělských Kanárech marně hledali lepší místo.

K magnetům Maspalomas patří bezpochyby zdejší šestikilometrová pláž oceněná pro svou kvalitu Modrou vlajkou. Pyšní se jemným pískem, který sem vzdušnou cestou doputoval až z Afriky, mírným sklonem do průzračně čisté vody a pestrým výběrem občerstvovacích provozů. Od zdejšího majáku se rádi vydávají na moře surfaři.

Další rekreační střediska poblíž Maspalomas

Náměty na dovolenou plnou zážitků v Maspalomas

Maspalomas.jpg

Ve španělském rekreačním areálu Maspalomas se dobře jí, baví i nakupuje – aby také ne, když zboží je tu díky daňovým úlevám levnější. Nabídka zahrnuje celou řadu restaurací a kaváren, nechybí obchodní střediska a doslova mračna diskoték, barů i klubů v sousedním Playa del Ingles. Sportoviště jsou zastoupena tenisovými kurty, fotbalovými hřišti a golfovými resorty jako Maspalomas Golf. Tipy na zajímavé aktivity:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Maspalomas

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.