Los Llanos

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Los Llanos, dovolená mezi oceánem a sopečnými krátery

Na úpatí národního parku Caldera de Taburiente se nachází Los Llanos de Aridane, druhé nejvýznamnější město kanárského ostrova La Palma. Díky své výhodné poloze kousek od Atlantského oceánu a od dalších zdejších lákadel se v poslední době stalo vyhledávaným cílem turistů z celé Evropy. Vůbec při tom nevadí, že letiště a metropole Santa Cruz de la Palma stojí na druhé straně ostrova – alespoň je tady klidněji a pobyt u moře si lépe vychutnáte.

Kde jsou krásné pláže u Los Llanos

Los Llanos de Aridane, ekonomické a obchodní centrum La Palmy, je turistické letovisko se vším všudy, jenom neleží přímo u vody. Najdete v něm však historické památky (klášter Nuestra Seňora de los Remedios), množství obchodů, archeologické muzeum, gastronomické provozy i hřiště. Bezva dovolenou tady prožijí všichni, kdo si rádi vychutnají atmosféru a kulturu La Palmy, touží po cestování ostrovem a zároveň vyžadují dobrou dostupnost služeb.

Dole pod městem se nachází několik pěkných písečných pláží sopečného původu v čele s Playa de Puerto de Tazacorte. Popularitu získala především díky velkému kamenitému molu, o nějž se velkolepým způsobem tříští mořský příboj. Nečekejte nějaký přehnaný plážový servis a davy turistů, naopak klid, pohoda a romantika vám budou servírovány plnými doušky.

Další rekreační střediska poblíž Los Llanos

Los Llanos, vybavení a zábava

Los-Llanos.jpg

Los Llanos de Aridane má 18 tisíc obyvatel a příjemnou, rušnou atmosféru. Přesto, že rozvoj obchodu s sebou přinesl též rozvoj moderní architektury, zde stále naleznete typické úzké uličky, náměstíčka, malebné obytné domky a tržnici, jako tomu bylo v minulosti. Navíc na vás čeká celá řada zábavních a nákupních možností. Hrst nápadů na zajímavé výlety z Los Llanos de Aridane:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Los Llanos

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.