Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala San Vicente, léto plné slunce, procházek a koupání

Letovisko Cala San Vicente je ukryté na odlehlém, hornatém severu španělského ostrova Mallorca. Rozkládá se u členitého pobřeží Středozemního moře, tvarovaného malebnými zátočinami Cala Barques, Cala Clara, Cala Molins a Cala Cabró. Severovýchodním směrem se od něj táhne poloostrov Formentor, jihozápadním nejvyšší baleárské pohoří Serra de Tramuntana s krápníkovou oblastí Cornavaques.

Další blízká rekreační střediska:

Čtyři důvody proč na prázdniny do Cala de Sant Vicenc

Středisko je klidným místem k prožití vaší vysněné letní dovolené. Díky nedaleko končící dálnici se odsud během hodinky dostanete do metropole Palma de Mallorca s mezinárodním letištěm. Ve středisku však najdete pohodu, uvolněnou prázdninovou atmosféru a v případě potřeby se pro cokoliv důležitého můžete vypravit do blízkých rekreačních uzlů Port de Pollenca a Alcúdia.

V každé ze čtyř zdejších zátok se na turisty usmívá jedna malá, krásná pláž stejného jména: Cala Barques, Cala Clara, Cala Molins a Cala Cabró. Největší z nich jsou první a třetí v pořadí, proto také nabízejí kompletní servis včetně slunečníků a lehátek. Pěkné koupání, jemný písek a pozvolný vstup do čisté vody však zajišťuje každá z nich.

Dovolená v pohodě a se spoustou zážitků

Cala-San-Vicente.jpg

Vzhledem ke své decentní velikosti a povaze poskytuje Cala San Vicente mimo ubytovací kapacity pouze základní služby zahrnující několik barů a restaurací, lékárnu a prodej suvenýrů. Autobusová linka odsud pravidelně jezdí do městečka Pollenca. Volný čas můžete trávit především výlety do překrásné okolní krajiny, na své si tu díky jeskyním Alzinaret přijdou speleologové.

Zkuste si půjčit auto a vyrazit do:

  • Golfového resortu Pollenca
  • Chráněné ornitologické oblasti Albufereta
  • Akvaparku Hidropark blízko Alcudie
  • Hlavního města Palma de Mallorca s katedrálou La Seu, bazilikou San Francisco, arabskými lázněmi, tržnicí Olivar a dalšími atrakcemi

Zobrazit podrobné informace