Aqualand El Arenal

Lokalita: Španělsko Mallorca Aqualand El Arenal
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Aqualand El Arenal, ráj vodní zábavy

Vodní svět Aqualand El Arenal patří spolu s Marinelandem a komplexem Western Park Magaluf k nejvíce navštěvovaným atrakcím na Mallorce. Zabírá, včetně parkoviště, restaurace, hygienického zázemí, šaten, opalovací louky a obchodů, plochu deseti hektarů, na nichž se vydovádí skutečně celá rodina.

Zábavní park Aqualand El Arenal najdete na jihovýchodním okraji rekreačních středisek s´Arenal a Son Verí. Vede kolem něj hlavní silnice Carretera de Cala Blava a jenom nedaleko se táhne dálnice Ma-19 do 15 kilometrů vzdálené metropole Palma de Mallorca.

Co nabízí Aqualand El Arenal

Akvapark Aqualand El Arenal se dělí na 4 základní části. Nejpopulárnější Adrenaline Fun zahrnuje klouzačku King Cobra zakončenou obří hadí hlavou, šokující tobogán Tsunami, mimořádně prudkou skluzavku Kamikaze, ohromný trychtýř Tornado nebo svižnou jízdu na nafukovadlech Rapids. Přeci jen mírnější jsou klouzačky Multipista a Grand Canyon v sekci Family Fun, doplněné bazénem s vlnami vysokými 1 metr.

Na nejmenší návštěvníky vodního parku Aqualand El Arenal čeká prostor zvaný Kidzworld. Užijí si v něm pohodové skluzavky Adventureland, dračí příšeru v bazénu Dragonland, vodní dětské hřiště Children´s Paradise a exotickou atrakci Polynesia. Celý areál doplňuje zóna Chill out & play s línou řekou Congo River a vířivkami.

  • Neváhejte tedy a navštivte Aqualand El Arenal na Mallorce.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím