Fan Mallorca Shopping

Lokalita: Španělsko Mallorca Fan Mallorca Shopping
Typ: Muzeum nebo galerie

Náš názor

Nákupní centrum FAN Mallorca Shopping

Obchodní galerie FAN Mallorca Shopping zve své návštěvníky k pohodlnému nakupování ve velkorysém, moderním prostoru s pestrým výběrem a širokou nabídkou služeb. V Palma de Mallorca se řadí k největším i nejvytíženějším.

Vysoká popularita nákupního střediska FAN Mallorca Shopping pramení především z jeho mimořádně výhodné polohy. Nachází se u sjezdu č. 6 z dálnice Ma-19 na hlavní silnici Ma-30. Je to ve čtvrti Es Coll d´en Rabassa na jihovýchodním okraji ostrovní metropole, hned vedle mezinárodního letiště Aeropuerto de Palma de Mallorca.

Jaké obchody najdete ve FAN Mallorca Shopping

Základ nabídky obchodního centra FAN Mallorca Shopping tvoří hypermarket Carrefour, multikino Cines Artesiete Fan a velká gastronomická zóna. Dock 39 představuje zábavní a dobrodružnou zónu s aktivitami pro všechny věkové skupiny.

Nákupní galerie FAN Mallorca Shopping zahájila provoz 22. září 2016 a v současnosti ukrývá kolem 120 provozoven včetně světoznámých značek, ale i lokálních prodejců. Řada z nich se zaměřuje na produkty spojené s cestovním ruchem (sportovní náčiní, plážové oblečení, fotoaparáty atd.).

  • Neváhejte tedy a navštivte FAN Mallorca Shopping na Mallorce.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím