Cala´n Forcat

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala´n Forcat, užijte si pobyt s pravou středomořskou atmosférou

Menší turistické centrum Cala´n Forcat se rozkládá na nejzápadnějším okraji španělského ostrova Menorca. Je součástí rekreačního pásu táhnoucího se na obě strany z historického města Ciutadella a sousedí s obdobnými letovisky jako Cales Piques, Los Delfines, Torre del Ram a Cala en Blanes. Zhruba 50 kilometrů mořské hladiny ho dělí od dalšího baleárského ostrova Mallorca.

Další blízká rekreační střediska:

Ideální dovolená pro nadšence do aktivit a dobrodružství

Cala en Forcat je typickou prázdninovou destinací na Menorce, určenou pro všechny milovníky pohodlné dovolené. Její vybavení i snadná dosažitelnost dalších rekreačních center v okolí umožňuje užít si letní pobyt v klidu a bez starostí. Vzhledem ke skalnatému pobřeží a minimu písečných pláží ji však ocení především dospělí klienti.

Jádrem Cala´n Forcat je úzký, hluboko do pevniny se zařezávající záliv připomínající fjord. Jeho malebné, členité, skalnaté břehy jsou jako stvořené ke koupání a slunění. Klasickou pláž tady však nehledejte, naopak si užijete romantických zákoutí, kamenitých teras a prudkého vstupu do křišťálově čisté vody – můžete prostě skočit šipku, nebo využít kovových žebříků.

Pusťte se do objevování menorských lákadel a zajímavostí

Cala-en-Forcat.jpg

K základnímu vybavení, které Cala en Forcat poskytuje, patří pár restaurací, půjčovna osobních vozidel a obchody v okolí ulice Avenida los Delfines. Nechybí ani supermarket. Největším lákadlem letoviska je však zdejší vodní svět Aquaparc, zábavná alternativa opalování na četných skaliskách.

Více tipů na poznávání historie, přírody a kultury ostrova Menorka:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím