El Medano

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

El Medano, dovolená u krásných pláží a se spoustou zábavy

Rekreační středisko El Medano rozprostírá svou síť pravidelných městských ulic stíněných moderními, většinou čtyřpatrovými budovami v jižní části kanárského ostrova Tenerife. Je to jen něco přes jeden kilometr od okraje mezinárodního letiště Aeropuerto Reina Sofia. Po blízké dálnici se rychle dostanete do metropole Santa Cruz de Tenerife, do rekreačního pásu kolem Playa de las Américas i do dalších oblastí tohoto úžasného španělského ostrova.

Pláže El Medano mají co nabídnout

El Medano, což ve španělštině znamená „Duna“, se v současné letovisko rozrostlo z původní nevelké rybářské vísky. Jeho krásné okolí formované četnými sopečnými kužely, pěkné pláže a noční klid z něj dělají ideální místo pro dovolenou rodin s malými dětmi. Na své si tu však přijdou i sportovci, milovníci golfu a zájemci o turistiku.

Pýchu El Medana představuje dva kilometry dlouhá pláž pokrytá světlým, jemným pískem, nejdelší svého druhu na Tenerife. Najdete ji v západní polovině městečka, lemuje ji příjemná promenáda s občerstvovacími provozy a navazuje na ni Playa Leocadio Machado. Na opačné straně letoviska jsou další pláže Playa de El Cabezo a Playa de la Jaquita. Pro všechny je typický dostatek prostoru, skvělé podmínky pro dětské radovánky a perfektní předpoklady k surfování či potápění.

Další rekreační střediska poblíž El Medana

Užijte si to nejlepší ze zábavy v El Medanu

El-Medano.jpg

Jako všechna tenerifská střediska, též El Medano nabízí vynikající turistickou vybavenost, zastoupenou obchody, restauracemi a dalšími službami. Zvláště u pobřeží a kolem ulice Avenida José Miguel Galván Bello se to jen hemží bary, kavárnami a butiky, nechybí lékárna, bankomaty a supermarkety. K dispozici je dětské hřiště na Plaza de Galacia, autobusové spojení s hlavním městem i půjčovny automobilů. Jestliže se chcete podívat i mimo El Medano, doporučujeme:

  • procházky kolem nevysokého sopečného kopce Montana Roja,
  • pozorování delfínů a velryb z lodní paluby,
  • návštěvu zoologické zahrady Jungle park,
  • výlet do pěkného poutního města Candelaria,
  • golfové odpoledne v resortu Golf del Sur.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - El Medano

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím