Koh Chang

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Koh Chang, ideální kombinace slunce, pláží a krásné přírody

Třetí největší ostrov Thajského království Koh Chang se nachází ve východní části Thajského zálivu, kousek od hranic s Kambodžou. Společně s Ko Kut a řadou dalších ostrůvků vytváří rozsáhlé souostroví o rozloze několika stovek kilometrů čtverečních. Na pevninu, do města Laem Ngop, to z něj je pouhých 5 kilometrů, blízko se též rozkládá menší letiště Trat Airport. Do metropole Bangkoku se lze během několika hodin dostat i po rychlostní silnici.

Další blízká rekreační střediska:

Zajistěte si pobyt na unikátním Koh Chang

Tvoří součást provincie Trat a typická pro něj je kopcovitá krajina s nejvyšším vrcholem Khao Salak Phet (743 metrů nad mořem), s nádhernými vodopády a s deštným pralesem. Nikoliv náhodou zde byl vyhlášen národní park Mu Ko Chang, jehož krásu dotváří korálový útes a další přírodní bohatství. Libujete-li si v poznávání exotické fauny a flóry, odpočinku na líbezných plážích a procházkách klidnými letovisky, čeká Koch Chang právě na vás.

Většina turistických lokalit i příslušných pláží je rozložena na západním pobřeží ostrova. Jeho nejživější oblastí je Hat Sai Khao Beach, vyhlášená svým bílým pískem a mnoha zábavními podniky v okolí. Kai Bae Beach charakterizují husté palmové porosty poskytující blahodárný stín a nedaleké ostrůvky ideální k plavbě loďkou. Ke klidným plážím se řadí Tha Nam Beach na severu s kamenitými úseky a Bang Bao na jihu s blízkou rybářskou vískou.

Zábava na tajuplném ostrově

Ko-Chang.jpg

Koh Chang se v rozsahu infrastruktury sice nemůže vyrovnat svým slavnějším kolegům jako Phuket nebo Ko Samui, avšak všechny základní služby jsou zde samozřejmostí. Najdete tady množství obchůdků, minimarkety, prodejny, restaurace a bary, bankomaty, lékárny i zdravotní středisko. K hlavním atrakcím ostrova se řadí výlet na slonech, četné vodopády (Klong Plu, Klong Nonsi, Klong Petch atd.) a chrámové muzeum Wat Salak Phet.

Hledáte-li další aktivity a zajímavá místa v dosahu Ko Chang, vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Koh Chang

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím