×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 34°C červenec / srpen *
  • 24°C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Gümbet, dovolená v srdci Egejské riviéry

Vyhledávané letovisko Gümbet bylo původně součástí 3 kilometry vzdáleného Bodrumu, dnes je však samostatným městečkem, do nějž se sjíždějí turisté z celého Turecka i Evropy za jediným cílem: užít si zdejší prázdninovou atmosféru, krásné pláže u Egejského moře a zajímavé okolí. Na dohled od něj se z vody zvedá řecký ostrov Kos, opačným směrem dojedete po rychlostní silnici k mezinárodnímu letišti Milas.

Nonstop zábava na gümbetských plážích

Hned v Gümbetu se zvedají první kopce, dále ve vnitrozemí přecházející do divokého pohoří Bati Mentese Daglari. Umístění některých hotelů a přístup k pláži proto může být překážkou pro seniory či pohybově omezené osoby. Množství zábavních zařízení naopak udělá radost mladším rekreantům a vůbec milovníkům aktivně prožité dovolené.

Gümbetská pláž je asi jeden kilometr dlouhá a dvacet metrů široká. Pokrývá ji písek, sem tam promíšený s kamínky, do vody se nehrne nijak zprudka a poskytuje tak pocit bezpečí i dětem a méně zkušeným plavcům. Popularitu jí přináší především takřka nepřetržitý společenský život v jejím okolí, zahrnující venkovní party, grilování, barbecue nebo diskotéky.

Další rekreační střediska poblíž Gümbetu

Procházka Gümbetem za památkami a nákupy

Gumbet.jpg

Výhodu Gümbetu tvoří jeho poloha mezi Bodrumem a dalším známým rekreačním střediskem Bitez. Díky tomu jsou k dispozici jakékoliv služby, které během pobytu na Egejské riviéře můžete potřebovat. V řadě restaurací ochutnáte skvělou tureckou kuchyni, v provozu je nepřeberné množství obchůdků. Potraviny a další zboží zakoupíte v supermarketech, dobře dostupné jsou bankomaty i lékárny. Bary, hospody a jiné podniky mají otevřeno do časných ranních hodin. Na milovníky adrenalinu čeká pestrá paleta vodních sportů. Kromě toho lze vyrazit do blízkého i širokého okolí, ukrývajícího perly jako:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím